Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify 0.4.6
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
nix
tu zglaszajcie wszelkie uwagi dotyczace wtyczki K.Notify 0.4.6
shw
nagle wogole nie wyswietla mi knotify smile.gif
blad tkwi w opcji ze ma nie pokazywac przy aplikacjach w trybie pelnoekranowym.
uruchomione - katalog konnekt'a, edytor rejestru i MyIE.
po wylaczeniu - pokazuje tipa
nix
QUOTE(shw)
nagle wogole nie wyswietla mi knotify :)
blad tkwi w opcji ze ma nie pokazywac przy aplikacjach w trybie pelnoekranowym.
uruchomione - katalog konnekt'a, edytor rejestru i MyIE.
po wylaczeniu - pokazuje tipa


wykrywanie aplikacji pelnoekranowych polega na... sprawdzaniu czy pasek menu start jest widoczny... (nawet autoukrywanie)... moze masz cos specjalnego w sprawie paska zadan?
hao
Żadne okno windowsa nie może zasłaniać Taskbara...
Jaki masz:
- System?
- Pasek zadań? (ukryty, zmniejszony, w którym miejscu itd...)
- Czy przypadkiem coś go nie zasłania (nie wiem w których punktach kuba sprawdza)...
Matzec
W konfiguracji, jak kliknę na podgląd, to przy Wiadomości od Marty pojawia się jej treść. W praktyce jednak treść wiadomości nigdy mi się nie pojawia. Czy to błąd?
hao
Błąd w podglądzie. kNotify nie wyświetla treści wiadomości...
Sahasrara
Szkoda tylko że kNotify nie pokazuje ani opisów ani zmiany opisu osoby niewidocznej... smile.gif
nix
QUOTE(Sahasrara)
Szkoda tylko że kNotify nie pokazuje ani opisów ani zmiany opisu osoby niewidocznej... :)


moge dodac opcje pokazywania zmian statusu opisowego i wyswietlania opisu na K.Notify.. dodane do TO DO
SandmmaN
To może dałoby również dodać możliwość mrugania scrollem tak jak robi to aktualnie status notify do K.Bota? W tej chwili to jedyny powód dla którego nie używam kNotify sad.gif
Moze jest jeszcze kilka takich osób i warto by było dodać obsługe mrugania...?
shw
system: win 98 se
taskbara nic nie zaslania - jest widoczny, nie ma autoukrywania, ani nie jest pomniejszony.
nix
QUOTE(shw)
system: win 98 se
taskbara nic nie zaslania - jest widoczny, nie ma autoukrywania, ani nie jest pomniejszony.


sa jakies powazne problemy z wykrywaniem fullscreen... bedzie trzeba nad tym posiedziec...
Sahasrara
QUOTE(jakubek)
QUOTE(Sahasrara)
Szkoda tylko że kNotify nie pokazuje ani opisów ani zmiany opisu osoby niewidocznej... smile.gif


moge dodac opcje pokazywania zmian statusu opisowego i wyswietlania opisu na K.Notify.. dodane do TO DO


Gr8! biggrin.gif Ukrywacze mają coraz trudniejsze życie z Konnektem. wink.gif
nix
QUOTE(Sahasrara)
QUOTE(jakubek)
QUOTE(Sahasrara)
Szkoda tylko że kNotify nie pokazuje ani opisów ani zmiany opisu osoby niewidocznej... :)


moge dodac opcje pokazywania zmian statusu opisowego i wyswietlania opisu na K.Notify.. dodane do TO DO


Gr8! :D Ukrywacze mają coraz trudniejsze życie z Konnektem. ;)


hmm skoro do tego Ci to potrzebne to jeszcze to przemysle... jesli ktos sie ukrywa to najwyrazniej ma jakis powod prawda?? czy tak ciezko uszanowac to ze ktos moze nie miec czasu na glupie gadanie.. bo jak jest cos waznego to zawsze mozna zapytac a nie podgladac czy sie ukrywa... moim zdaniem to jest kompletna dziecinada... wrrr
Sahasrara
Eee... khm. Ma prawo, ale ja lubię w jakiś sposób wiedzieć co się dzieje na mojej liście kontaktów... Z zasady nie zaczepiam niewidocznych, po prostu taka opcja by się przydała. Z resztą - czas ostatniej aktywności widać w menu K., nawet niewidoczni którzy ostatnio zmienili status są wyróżnieni inną ikonką. smile.gif
nix
QUOTE(Sahasrara)
Eee... khm. Ma prawo, ale ja lubię w jakiś sposób wiedzieć co się dzieje na mojej liście kontaktów... Z zasady nie zaczepiam niewidocznych, po prostu taka opcja by się przydała. Z resztą - czas ostatniej aktywności widać w menu K., nawet niewidoczni którzy ostatnio zmienili status są wyróżnieni inną ikonką. :)


to prawda ze w oknie info i na liscie widac... ale to co innego niz nagle wyskakujace okno ze osoba cos zmienia... na liste patrzysz gdy Ty chcesz a tip pokazuje Ci sie za kazdym razem i przyciaga uwage... nie popieram tego...
Sahasrara
Oj, ale jak ktoś jest wybitnym ukrywaczem to może włączać/wyłączać Konnekta bez zmian widocznych dla kogokolwiek - kwestia ustawień. Nie sądzę żeby wprowadzenie takiej miłej opcji groziłoby od razu katastrofą czyjejkolwiek prywatności...
nix
QUOTE(Sahasrara)
Oj, ale jak ktoś jest wybitnym ukrywaczem to może włączać/wyłączać Konnekta bez zmian widocznych dla kogokolwiek - kwestia ustawień. Nie sądzę żeby wprowadzenie takiej miłej opcji groziłoby od razu katastrofą czyjejkolwiek prywatności...


sorki ale ja nie mam zamiaru wporowadzac jakis szczegolnych zabiegow po to zeby uniknac zaczepiania gdy jestem zajety... albo gdy nie mam ochoty z ta osoba rozmawiac...

poza tym powiedzialem ze dodane do TO DO wiec dodane... razem z opcjonalnym wpisywaniem poczatku wiadomosci... (OPCJA - bo w koncu o to chodzi... zeby miec wybor... :)
Puma
QUOTE(jakubek)
sorki ale ja nie mam zamiaru wporowadzac jakis szczegolnych zabiegow po to zeby uniknac zaczepiania gdy jestem zajety... albo gdy nie mam ochoty z ta osoba rozmawiac...


Zgadzam się całkowicie, jeśli ktoś się ukrywa to ... nie chcę rozmawiać - proste :evil:
pienio
ale skoro kotify ma (miedzy innymi) informowac o zmianach statusow, to nie widze powodu, dla ktorego niewidoczny mialby zostac z tego informowania wykluczony.
status to status!
nix
QUOTE(pienio)
ale skoro kotify ma (miedzy innymi) informowac o zmianach statusow, to nie widze powodu, dla ktorego niewidoczny mialby zostac z tego informowania wykluczony.
status to status!

ale przeciez informuje o niewidocznych! tylko ignoruje zmiany opisu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.