Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czy ktos uzywa GG Crypt?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
nix
w najnowszej wersji GG Crypt zostal naprawiony problem pojawiajacych sie okien tokenow idei... do pobrania przez kUpdate
SandmmaN
Ja używam szyfrowania, niestety nie pamietam dokladnie w jakich okolicznosciach pojawiały się tokeny bo zdarzało mi się to w miarę rzadko. Gdyby jednak znów jakiś się pojawił to dam znać wink.gif
nix
QUOTE(SandmmaN)
Ja używam szyfrowania, niestety nie pamietam dokladnie w jakich okolicznosciach pojawiały się tokeny bo zdarzało mi się to w miarę rzadko. Gdyby jednak znów jakiś się pojawił to dam znać ;)


problem pojawial sie w momencie wysylania klucza... a tymczasowa kuracja bylo wylaczenie przechowywania nie wyslanych sms
SandmmaN
QUOTE(jakubek)
problem pojawial sie w momencie wysylania klucza... a tymczasowa kuracja bylo wylaczenie przechowywania nie wyslanych sms

Próbowałem przed chwilą uzyskać w/w sytuację pomiędzy dwoma kontaktami (nr1 obsługiwany przez 0.6.18.99 i nr2 = 0.6.18.101), dokonując różnych kombinacji ustawień dot. zapisywania niewysłanych smsów w kolejce, oraz wysyłając kilkakrotnie klucze w obie strony. Niestety(?) nie udało mi się ujrzeć ani jednego tokena.
Za dnia spróbuje może podobnej akcji lecz dla wypadku gdy obie strony obslugiwane są przez te same wersje Konnekta lub starsze niż X.99.
Teraz juz ide spac smile.gif
PS-Czy aby bajer z "smsami w kolejce" działał muszą być faktycznie jakies niewysłane smsy?
nix
QUOTE(SandmmaN)
PS-Czy aby bajer z \"smsami w kolejce\" działał muszą być faktycznie jakies niewysłane smsy?


tak
hao
Jak dla mnie Kuba, tamten MessageQueue jeden był sprawcą całego zamieszania... Ale w sumie sprawdzić warto...
nix
czy sa jakies problemy z GG Crypt?
Lukas77
Nie! Ja w ogóle nigdy nie miałem smile.gif
SandmmaN
QUOTE(nix)
czy sa jakies problemy z GG Crypt?

Postaram się na dniach znaleść chwilę czasu i sprawdzić tak jak pisałem jakies ponad 2tyg temu tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.