Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [kduoview] Megaemotpack
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kDuoView)
Mucha
GaduGadu™:Kliknij, aby zobaczyć załącznik (GG.rar)196 oryginalnych emotek z GG 7.0, wersje animowane i nieanimowane
Tlen.pl:Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Tlen.rar)174 standarowe emoty tlena
AQQ:Kliknij, aby zobaczyć załącznik (aqq_by_Mucha.rar)161 emotikon autorstwa Gregora, tylko plik emot .txt, grafika do ściągnięcia tutaj, musi być w tym samym folderze co plik .txt
MSN:Kliknij, aby zobaczyć załącznik (MSN.rar)79 oryginalnych emot z wersji 7.5
AIM:Kliknij, aby zobaczyć załącznik (AIM.rar)16 emot
ICQ:Kliknij, aby zobaczyć załącznik (ICQ.rar)26 emot
Skype:Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Skype.rar)86 emot
Właścicielami grafik są firmy produkujące dany komunikator (chyba).
Razem ~740 emotikon więc pewnie są jakieś błędy. Nie ma co pakować sobie wszystkich możliwych, bo strasznie to zamula funkcję sprawdzającą i odrysowywanie okna wyboru emotikon.
szczeniak191
Mam pytanie: czy istnieją emoty wzorowane na forum IBP pod kDuoView??
Mucha
Nie ma, ale jak mi podasz link do grafiki i jakiegoś pliku emot z innego programu to mogę sportować.
szczeniak191
oto i one: emoty wraz z plikami emot smile.gif działały mi pod Kieview

http://www.speedyshare.com/225996458.html

Nie moge sie doczekać stabilniejszego KduoView i emotów niezaleznie od sieci smile.gif pozdro
atol
sir Quadrat by się przydał. To takie swojskie emotki
Sebaseba1987
Ikony spoko tylko maly problem jest z 2 emotkami GaduGadu™. Nie dzialaja 2 emotki: ";P" i ":/". W .txt sa one jako jedyne poprzedzone spacja. Jak usunalem spacje z przed ";P" to zaczela dzialac ale jak usunalem z przed ":/" to cos sie sypie w oknie rozmowy. Nie znam sie na tym, wiec pisze tylko to co zauwazylem tongue.gif. Moze daloby sie cos z tym zrobic? smile.gif
Mucha
Nie da rady, :/ występuje w http:// np dlatego są problemy.
keeveek
a kIEview nie ma takich problemow, dlaczego nie zastosować rozwiązania stamtąd?
Mucha
1. Bo kIEView jest w C++, a nie w Delphi
2. Bo w Delphi się nie da trak prosto jak w C zrobić obsługi wyrażeń regularnych
3. Bo kIEView nie jest OS

Do konwersji emot z kIEView udostępniłem prosty konwerter: http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=10098
szczeniak191
Prosty ze względu na budowe czy prosty ze względu na trudność użytkowania ?? smile.gif

Aha mam jeszcze pytanie: Jak w kduo 1.0.0.1 ustawić te same emotikony dla wszystkich sieci ?? sad.gif
JUŻ WIEM! Jakbyś ktoś miał podobny problem to w pliku emots należy zmienić ten numerek po każdej emocie np 1313 na -1 smile.gif
stivo
QUOTE(szczeniak191 @ 6.02.2007 - 21:57) *

Aha mam jeszcze pytanie: Jak w kduo 1.0.0.1 ustawić te same emotikony dla wszystkich sieci ?? sad.gif
JUŻ WIEM! Jakbyś ktoś miał podobny problem to w pliku emots należy zmienić ten numerek po każdej emocie np 1313 na -1 smile.gif
U mnie to jakoś nie chce działać... dry.gif

----EDIT----
Nie wiem czemu mi nie chciało się to ustawić, ale po ustawieniu -1 dla wszystkich sieci Konnekt wywalał mi krytyka.. Ustawiłem wszystkie oprócz pierwszej i było ok, a potem zmieniłem tylko pierwszą i wszystko gra wink.gif
zhvir
a u mnie działa wysmienicie i mam jedne emoty dla wszystkich sieci... oczywiście aqq by gregor
ivor
A co z emotikonkami z serii gg3d.com? smile.gif
Wilk87
post nieaktualny [proszę o usunięcie]
zdrapkorix
Mam małe pytanko biggrin.gif nie wiem czy w dobry miejscy więc od razu przepraszam smile.gif Czy w emotkach do tej wtyczki w pliku tekstowym można jakoś wstawić "lub" w sensie ma być pokazywana ta sama emotka do różnych komend np zw, z/w, <zw> ...... Czy da sie to zrobić jak w poprzedniku ??? biggrin.gif Bo przerobiłem sobie emotki z seio gg3d.com i mi tylko to lekko szwankuje biggrin.gif


Jest jeszcze jedno .... czy jak mam :[ do jednej emotki i :[[[ do innej emotki to czy da sie zrobić aby była wyświetlana poprawnie ta druga ?? bo sie wyświetla jako pierwsza z [[ <---- tak tylko pytam choć to wcale nie przeszkadza smile.gif
Mucha
Co do pierwszego to się nie da.
Co do drugiego, to daj emotkę :[[[ przed emotką :[
zdrapkorix
Nie pomogło wciąż tak jest no ale mniejsza o to zamiast :[[[ dałem :< i jest gites biggrin.gif
Nexces
a mnie tu głowi inna sprawa... jakoś nie trafiłem na rozwiązanie buszując po forum...
otóz jest sobie coś takiego jak kadu pod linucha i puścili emoty które mi się podobają (pingwiny), więc postanowiłem dopasować sobie plik z definicją emot dla kduo...
udało się... z pewnymi zgrzytami
otóż emoty biggrin.gif ;D tongue.gif ;P :] ;] wypierdzielają mi: /CProgram Files/Konnekt/emots-kDuo/penguins/krzywy.gif" alt=":]" class="emoticon_image" />

ofkors nazwa pliku się zmienia, alt się zmienia...
przeglądając zestaw gg_by_mucha i szukając różnic udało mi się "uruchomić" biggrin.gif i tongue.gif przesuwając definicje na koniec pliku, co samo w sobie jest już potężną zagadką... jednak nadal pozostaje kwestia innych "krzaczków"...

czy na to jest jakaś reguła, że emoty muszą być w odpowiedniej kolejności??
gksbfan
Czy może mi ktoś pomóc w ustawieniu tych emotek aqq pod wtyczke kDuoView bo naprawde nie wiem co zrobić a sa bajeranckie PLS


HELP:(

sad.gif sad.gif
LooL
Wchodzisz w opcje. Szukasz tam punktu "okno rozmowy" Klikasz na malutki plusik znajdujący sie przy tej nazwie. Nastepnie podajesz lokalizacje emotów ( scieżke do pliku txt ) i cieszysz sie swoimi nowymi emotami od aqq.
Mucha
Ustawienia->Okno rozmowy->Emotikony->Dodaj a potem Wgraj.
gksbfan
no nie jest to takie łatwe bo tak robiłem i kicha sad.gif pomocy
LooL
Chcesz uzywac emotów do kduoview, a jakiej wtyczki uzywasz ? Kview czy k duo ?
gksbfan
k duo biore dodaj wgraj i pozniej w oknie rozmowy otwieram emoty (ramke) a tam pusto:|
LooL
W ramce czerwony krzyzyk ? wink.gif
Czy trzymasz emoty i plik txt odpowiedzialny za nie w jednym folderze ?
gksbfan
tak w jednym folderze i mam pusta biala ramke jak chce otwierac w oknie rozmowy :|
Mar&kos
mam problem z jedną emotką a minowicie :* jak tak wpisuje to wyświetla mi się



moze ktoś pomoze?

MacGyver
QUOTE(Mar&kos @ 21.01.2008 - 14:30) *

mam problem z jedną emotką a minowicie :* jak tak wpisuje to wyświetla mi się



moze ktoś pomoze?


Mam dokładnie identyczny problem. Czy istnieje jakaś możliwość naprawy tego?
Mar&kos
juz znalazłem jak mozna zlikwidować ten błąd. wyrzuć z emotek gg_ nieanimowane i będize już działało u mnie poskutkowało
MacGyver
QUOTE(Mar&kos @ 5.02.2008 - 16:23) *

juz znalazłem jak mozna zlikwidować ten błąd. wyrzuć z emotek gg_ nieanimowane i będize już działało u mnie poskutkowało


Faktycznie działa, dzięki za pomoc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.