Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kolory - okno wiadomosci...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Maciej_Kowalewski
po zmianie schematu kolorow, kolory w oknach wiadomosci sie nie zmieniaja, za to czcionki tak - i przez to czasem nic nie widac wink.gif

poza tym pole tekstowe, gdzie wpisuje sie wiadomosc, caly czas pozostaje biale, niezaleznie od ustawien.
SandmmaN
O ile wiem po każdej zmianie konfiguracji kolorków i generalnie wyglądu, wypada zrobic restart Konnekta.
Maciej_Kowalewski
i wtedy zmienia sie kolor okna wiadomosci, ale nie okna do wpisywania......
SandmmaN
A no faktycznie... prawde mówiąc nie wiem gdzie zmienić to (kolor okna wpisywania msg) w konfiguracji w tej chwili :roll: (z poziomu menu Konnekta, nie ingerując w pliki, bo edytująć theme pewnie można(?)).
Post wczesniej tego nie zauważyłem bo tło które jakiś czas temu ustawiłem odpowiada mi i nawet nie próboowałem go zmieniać...
MiLKA
Witam,

Jezeli robimy zmiane kolorkow za pomoca kIEview, to nie trzeba robis restartu Konnekta. Wystarczy wyczyscic okienko rozmowy, jesli mamy otwarte. Kazde nowo otwarte okienko bedzie mialo juz nowy wyglad przypisany. Jesli zas chodzi o K.Style, to sprawa jest podobnie, nie trzeba restartowac K jesli zmieniami styl. Nalezy zrestartowac, jak chcemy powrocic do oryginalnych ikonek.
hao
Bez kIEview wystarczy zamknąć i otworzyć okno na nowo (chyba że mamy pamiętanie treści okna).

Tło pola do wpisywania ustala się w konfiguracja/interfejs/wygląd/wysyłane.

Ktoś już zauważył, że kIEview ma poważne problemy przy starszych IE (generalnie, czemu ich nie aktualizujecie? IE6 jest o niebo lepszy od swoich poprzedników)...

Jeżeli używacie dodatkowych CSSów, to mogą one nie brać pod uwagę kolorów ustawionych w konfiguracji...
SandmmaN
QUOTE(hao)
(...)Tło pola do wpisywania ustala się w konfiguracja/interfejs/wygląd/wysyłane.(...)

Faktycznie, zgadza się, sorki za gapiostwo, myślałem że to definiuje jedynie kolor w przebiegu rozmowy. Teraz juz wszystko gra 8)
Olórin
mój mroczny styl dostępny już w katalogu biggrin.gif
Maciej_Kowalewski
QUOTE(hao)
Ktoś już zauważył, że kIEview ma poważne problemy przy starszych IE (generalnie, czemu ich nie aktualizujecie? IE6 jest o niebo lepszy od swoich poprzedników)...

bo uzywamy mozilli biggrin.gif
ale ja i tak nie bede uzywal kIEview wiec sie nie licze wink.gif
Olórin
a może dało by sie zrobic podobna wtyke na bazie mozilli tongue.gif :?:

OT: hao-ale i tak mozilla jest o niebo lepsza od ie biggrin.gif prównajcie menu na mojej stronie(lub gg3d) pod mozillą(bądź operą) i ie smile.gif różnica kosmiczna biggrin.gif
hook
no musze ci przyznac ze masz w 100% racje ze opera i mozilla sa lepsze od ie. Ale dopiero zobaczylem na czym polega ta roznica tongue.gif hehe a uzywam opery juz od dawien dawna ;P
hao
Muszą wziąć IE w obronę i powiedzieć, że używa mi się go (razem z nakładką myIE) o wiele lepiej niż Mozilli czy Opery...
Puma
QUOTE(hao)
Muszą wziąć IE w obronę i powiedzieć, że używa mi się go (razem z nakładką myIE) o wiele lepiej niż Mozilli czy Opery...


Racja, używam tej nakładki od dawna i ... jest super 8)
Olórin
ja tam mojej stronki na myie niewidzalem ale jak w koncu to ie to menu bedzie takie samo tongue.gif javascriptu do tego pchał nie bede jak można fajne rozwijane menu samym cssem zrobić biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.