Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Garść Problemów - Ggimage, Kaway2, Konnekt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
PinBack
Witam serdecznie,

Na wstępie powiem, że K używam z powodzeniem już od 2 latek i problemów nigdy nie miałem - dlatego też tak długo u mnie gościł.
Ostatnio coś mi się "krzaczy" wink.gif
Normą jest, że raz na miesiąc mniej więcej K się straci - odpalam sobie jak co dzień, a tutaj, że mam utworzyć nowe konto (bo poprzednie "wsysło"). Oczywiście nie robię żadnego czyszczenia systemu, które by mi zebrało folder profilu.

Kolejną irytującą rzeczą są problemu kilku wtyczek:

GG Image - "standardowy" błąd czyli

kAway2
kLock - jak wyżej
szuKacz - jak wyżej

Przed chwilą sobie przeinstalowałem całego K wywalając wszystkie pliki i wpisy do rejestru, został więc zainstalowany na czysto, a błędy dalej takie same.
Możliwe, że mi czegoś w systemie brakuje jednak stąd ten post.

A tutaj coś co IMHO jest dosyć dziwne...
Gdy dodaję grupy to pierwsze wskakuje "DejolGrupa 1" i ni chuchu się nie chce potem usunąć. Dodaję bez nazwy, z nazwą - po prostu zawsze się ustawia jako pierwsza... Nazwa wzięła się od kontaktu zapewne, ale dlaczego akurat ten? I jak ją usunąć?


Załączony log.

Jeżeli czegoś brakuje to proszę pisać.
Pozdrawiam,
Pin

Załączniki

dulek000
Co do kLocka, szuKacza i kAway2 - zajrzyj do tematów tych wtyczek, jako doświadczony user powinieneś się wykazać i najpierw poszukać. wink.gif
PinBack
nie napisałem, że jestem doświadczonym userem tylko, że używam go już jakiś czas.
Ściągnąłem to co linkowałeś (MSVC2k5 Redistributable Package) i teraz po otwarci K pojawia mi się tylko ikonka w trayu, a sam K zużywa 99% CPU i się nie otwiera...
dulek000
A teraz to już logów trzeba, zajrzyj do przyklejonego tematu w dziale problemy, żeby dowiedzieć się jak załączać logi, bo changelog to nie to czego potrzebujemy.
PinBack
ok, już wiem wink.gif
Problem rozwiązany jednak nadal nie wiem jak wywalić tę zakładkę...
andrewrks
QUOTE
Normą jest, że raz na miesiąc mniej więcej K się straci - odpalam sobie jak co dzień, a tutaj, że mam utworzyć nowe konto (bo poprzednie "wsysło"). Oczywiście nie robię żadnego czyszczenia systemu, które by mi zebrało folder profilu.


A z tym fantem nie da się czegoś zrobić?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.