Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Splash .101
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
torn
user posted image
Jak wam się podoba nowy splash screen?
tas
nice biggrin.gif
mały szok, przy pierwszym uruchomieniu nowej wersji. Ale ok.
SandmmaN
Ja jestem w trakcie rozważania włączenia w/w na stałe wink.gif
Jestem naprawde pod pozytywnym wrażeniem. Niezła robota torn!
Sahasrara
Pasuje mi poniekąd kolorystycznie do Windowsowego tematu - to szare tło. Podobnie jak SandmmaN rozważam wrzucenie go na stałe. biggrin.gif
vojtek
Moim zdaniem splash jest... rewolucyjny!! Naprawde kapitalny, moje gratulacje! (jak wlaczylem pierwszy raz konnekta to chyba z minute go podziwialem, teraz mi sie pojawia po kazdym uruchomieniu K.)
case
QUOTE(torn)
Jak wam się podoba nowy splash screen?

nom, ja sie usmialem troche biggrin.gif ...bardzo fajny
Poke_
Grafik sie postaral! Zrobione z glowa i dobrze! Elegancki.
KOSMOS
Fajny splash screen, może coś wiekszego na tapetke?
pienio
mile zaskoczenie!
foxtwo
hehehe... mnie sie tak podoba, ze ustawilem zeby (tymczasowo - dopuki sie nie znudzi) wyskakiwal mi za kazdym uruchomieniem K.
tesh bym kcial tapete z tym... 8)
torn
QUOTE(KOSMOS)
Fajny splash screen, może coś wiekszego na tapetke?
Coś większego na pewno da sie wykombinować. ciekawe tylko ile czasu się to będzie renderować w 1600x1200px, ten render w 300x200px robił się dobre 25 minut....
nix
mi tez sie podoba splash i bylbym bardzo happy gdybym mogl miec takie tlo pulpitu :)
cRoMo
Ja juz swoje gratulacje wyrazilem zanim jeszcze wyszla .101'ka, dolaczam sie do prosby o tapete... tylko czy nie dalo by sie dobrac kolorku baterii do theme'u WaterColor? biggrin.gif Domyslam sie, ze pomaranczowy ma nasladowywac baterie f-my Duracell, ale czego sie nie robi dla Konnektowcow wink.gif heheh :twisted: :wink:
KOSMOS
Narazie się zadawalam rozciagniętym splashem na tapecie smile.gif
Mam nadzieje ze niedługo zastąpie go tapetką tongue.gif
miluti
Faktycznie kompozycja pierwsza klasa, jest to na tyle realistyczne że niewtajemniczonym można wciskać kit że jest to nowa marka która wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki (np. ogniwa paliwowe) laugh.gif

QUOTE(torn)
Coś większego na pewno da sie wykombinować. ciekawe tylko ile czasu się to będzie renderować w 1600x1200px, ten render w 300x200px robił się dobre 25 minut....
Wyłącz źródła światła, to zawsze pomaga :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.