Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nabijacz Wapsterów...
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
JOUKI
Witam serdecznie.
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość edycji/przepisania/utworzenia wtyczki która nabijałaby wapstery w AQQ? Me pojęcie w tematyce jest zerowe, używam Konnekta więc taka ot wtyczka nie zmusi mnie do włączenia śmierdzącego GG.

Znalazłem w sieci NabijaczWapsterow 0.0.3, który potrzebuje Gadu Gadu, Power Project 2.xx bądź Strong-GG, a to już za dużo wg. mnie. "Wtyczka odpowiedzialna jest za nabijanie wapsterow, potrafi również odbierać wiadomości z promocyjnymi kodami. Jej możliwość to obsługa do 10 000 kont wapsterowych jednocześnie. Kody są przydzielane po 7 dniach logowania,czyli co 7 dni możemy mieć kody na wysyłanie różnych dupereli ze strony wapstera. Interfejs jest skromny, w panelu możemy ustawić jedno konto, pozostałe ręcznie w pliku konfiguracyjnym."

Z góry dzięki, pozdrawiam.
stivo
Hmm... a po co ma np. odbierać z 10000 kont te wiadomości skoro i tak do ściągnięcia w jednym tygodniu są 3 tapety, 3 dzwonki poli i 3 real??

Nie wiem jak komuś może zależeć na takich bajerach.. dry.gif
JOUKI
Wiedziałem, że kogoś zainteresuje te kilka tysięcy kont... ale nie o to tu chodzi. Nie wiem po prostu jak ustawić w Konnekcie możliwość obsługi 4 kont AQQ więc chciałbym nie tracąc punktów mieć możliwość dobijania.

Poza tym, nabijasz punkty, a nie generujesz kody. Nie zrozumiałeś. "...wtyczka potrafi też..." - chyba na tym się skupiłeś tylko. Nie wierzę, ze chciałoby CI się odpalać AQQ z 3 kontami by dodać te 10 punktów. Wygodny po prostu jestem i chciałbym by wtyczka robiła to za mnie. A, że teraz mamy dzieje używania kilku numerów to ma się po kilka kont.
stivo
Aż tak bardzo Ci zależy na tych punktach? Sam mam oryginalne AQQ a te punkty są mi przydatne zupełnie do niczego..

W pewnym miejscu zaszufladkowali by Cię jako TARGET biggrin.gif

Bez obrazy oczywiście wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.