Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [kduoview] Platforms
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kDuoView)
Suchy
Port stylu platforms dla mirandy autorstwa Matt0.



Dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.


Styl się rozwala przy za długich ciągach znaków bez spacji. Mogą wystąpić również problemy z wtyczką FTP (ale nie muszą).

enjoy

Nowa wersja z dynamicznymi zakończeniami wykonanymi przez zhvira, narazie tylko BB, ale jutro postaram się wrzucić wszystkie style z dynamicznymi zakończeniami.
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Platforms.zip)
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (platforms.zip)

szczeniak191
Kurka mi coś nie chcą działać i nie wiem czemu... Avocado bez problemu chodzi ale jak juz ustawiam Platforms to po prostu wyskakuje sam tekst bez jakiegokolwiek formatowania :/
stivo
U mnie działa...
Suchy
@szczeniak191
Jak ustawisz to zrestartuj K i powinno działać jak nic nie namotałeś.
szczeniak191
hehe dzięki suchy już działa smile.gif nie restartowałem konnekta tylko czysc w oknie rozmowy smile.gif a tak to pozatym fajny styl smile.gif
Robertinho
Witam, strasznie mi się ten styl podoba. Nie dało by rady tego przerobić pod kIEView?
ze0x
Albo zrobić cokolwiek, aby działał pod nowa wersja wink.gif?
Suchy
Działa pod najnowszą wersją. Co do wersji na kIEview, to jak ktoś ma czas to niech przerobi. Ja na razie nie mam.
Suchy
W pierwszym poście nowa wersja z dynamicznymi zakończeniami, które wykonał zhvir wykorzystując ujemne marginesy, narazie tylko dla BB.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.