Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Chce oficjalnie podziekowac autorom Konnekta.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Poke_
Panowie, stworzyliscie moim i nie tylko moim zdaniem najlepszy program do komunikacji w Polsce. Moze to glupi post ale nie moglem sie powtrzymac: DZIEKUJE WAM ZA KONNEKTA! Gdyby nie on bylibysmy zmyszeni korzystac z lamerskiego GG z reklamami lub innego "cudu" techniki.

Ten program nie tylko jest sprawny i stabilny to jeszcze na dodatek, co sie rzadko zdarza, jego kod jest naprawde wysokiej klasy.

Autentycznie i bez ironii gratuluje umiejetnosci i samozaparcia!

Ps.
W poniedzialek przesle Wam kilka groszy na konto - wersja 0.6.18.101 to klasa sama w sobie.
Sahasrara
Oj tak, tak - podobnie jak przedmówca uważam że nowa wersja jest w jakiś sposób przełomowa - drastycznie zwiększyła się liczba opcji z których korzystać się będzie na codzień, widać że to wszystko jest dopieszczone i zrobione z prawdziwą dokładnością... My zyskujemy wspaniały komunikator, hao zyskuje doświadczenie i referencje na przyszłość. smile.gif Konnektowa idea, estetyka, wszystko zasługuje na szacunek - i podziękowania!
vojtek
Coz, ja takze dolacze sie do gratulacji i podziekowan z okazji nowej wersji. Naprawde nowe opcje sa rewelacyjne. kIEView jest kapitalny (te .cssy..), kTransfer w koncu mi dziala prawie zawsze, nowe KNotify, splash, jednym slowem - wszystko. Odwaliliscie naprawde kawal dobrej roboty! Oby tak dalej biggrin.gif
Puma
Widać że Hao się przyłożył wersja 0.6.18.101 jest ... rewelacyjna, wreszcie są emocjonki. 8)
hao
Hehe, przypominam, że kIEview i kNotify zostały popełnione przez Jakubka smile.gif
Puma
QUOTE(hao)
Hehe, przypominam, że kIEview i kNotify zostały popełnione przez Jakubka smile.gif


Nie bądź taki skromny, gdyby nie ty to Jakubek by nie miał do czego robić wtyczek :wink:

Dla Jakubka oddzielne podziękowanie za wkład w rozwój K. 8)
SandmmaN
Faktycznie, nowy release jest bardzo dobry. Nowe rzeczy zrobione są "z głową" i funkcjonalnie. Na dniach postaram się wyrazić swoje uznanie w bardziej pożądany sposób tongue.gif.
Świetna robota chłopaki!
Pozdrawiam!
hao
Żeby było jeszcze bardziej funkcjonalnie, kStyle niedługo otrzyma zupełnie nowe okno wyboru styli, przy pomocy którego będzie można używać kilka styli na raz, a same style będą np. potrafiły załadować od razu schemat dźwiękowy, skórkę dla kNotify, czy zestaw emotikon... Wszystko po to, żeby konnekt był najprzystojniejszym z polskich IMów, a przy okazji nadal dystansował wszystkich pod względem konfigurowalności...
case
ja bym tylko chcial, zeby ten rozped sie szybko nie skonczyl i usystematyzowal...

zobaczymy czy moj pomysl [z pomoca kolegow] cos w tym temacie pomoze :twisted: tongue.gif :twisted:
Sahasrara
Odnośnie wyglądu to jestem ciekaw jak ten nowy K. wygląda pod 98 - jako ex-user tego zacnego systemu wiem że bywa ciężko... Domyślne ikonki nie są rozmyte i wyglądają jak przypadkowe, luźne zbiory pikseli itp. Przy okazji zmian w api wykluje się może możliwość skinowania? Czy obecne api dopuszcza wogóle możliwość skinowania w formie wtyczki?
LooZ^
/me pada na kolana : hao i jakubek jestescie wielcy smile.gif
KOSMOS
Panowie, byle tak dalej biggrin.gif
werw0e
QUOTE(Sahasrara)
Odnośnie wyglądu to jestem ciekaw jak ten nowy K. wygląda pod 98


rewelacyjnie:D
prócz białego okna do wpisywania wiadomości:/
nix
QUOTE(werw0e)
QUOTE(Sahasrara)
Odnośnie wyglądu to jestem ciekaw jak ten nowy K. wygląda pod 98


rewelacyjnie:D
prócz białego okna do wpisywania wiadomości:/


patrz:
Konfiguracja->Wygląd->Wysyłane->Kolor tła
Sahasrara
Czy mi się zdaje czy wcześniej teł (okno wiadomości + lista kontaktów) nie dało się zmieniać?
nix
QUOTE(Sahasrara)
Czy mi się zdaje czy wcześniej teł (okno wiadomości + lista kontaktów) nie dało się zmieniać?


to prawda... kIEview udostepnia mozliwosc rysowania innego tla dla roznych wiadomosci i udostepnia odpowiednie opcje w konfiguracji
miluti
Sorki że tak późno dołączam się do podziękowań (w tej formie). Jeszcze nie zdążyłem nadrobić zaległości z forum i nie przywykłem do dobrodziejstw którymi nas obdarowaliście a już są zapowiedzi nowych smile.gif
Pozostaje tylko życzyć wytrwałości, jeśli chodzi o pomysły to spokojna głowa, już my się tym zajmiemy 8)
Szczególne podziękowania dla Jakubka (nix :?: ) za wtykę kIEview a dokładniej za emotki które nareszcie widać (niektórzy wreszcie mogą je wyłączyć wink.gif), już myślałem że się nie doczekam ale było warto.
Czas zająć się na poważnie szerszym reklamowaniem Konnekta, jak dla mnie była to ostatnia (można by jeszcze zaliczyć do tego konferencje) rzecz która mnie przed tym powstrzymywały, kiedyś próbowałem zarazić Konnektem moich znajomych i wszystko było ok... do momentu gdy powiedziałem o braku buziek...

QUOTE(Sahasrara)
Czy mi się zdaje czy wcześniej teł (okno wiadomości + lista kontaktów) nie dało się zmieniać?
Dla sprostowania dodam że na liście kontaktów można to było zrobić od dłuższego czasu, mi bardzo się spodobało tło w jasnożółtym odcieniu smile.gif
kolor #FFFFDD lub na palecie:
40 255
240 255
224 221
UNK
no tez przylacze sie do podziekowan zeby nie bylo ze tylko narzekam wink.gif
a tak wogule to teraz mysle ze uzytkownic gadu-gadu szybicej sie przesiadal na konnekt'a niz wczesniej ze wzgledu emotikonow i mozliwosci ktore wprowadzil kIEview wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.