Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiadomosc od serwera
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
wolo
Witam!
Po pobraniu nowych rzeczy przez kupdate zaczal pojawiac mi sie taki komunikat:

Podczas przetwarzania raportów, system Beta zwrócił nast. błędy:

- Start Connections not allowed from browsers! (Mozilla/4.0)

Najlepiej poinformuj nas o tym na FORUM.

Moze mi ktos wyjasnic gdzie i co moge miec zle?

Z gory dziekuje

Pozdrawiam
hao
Czy nie używasz przypadkiem jakiegoś programu maskującego, nietypowego proxy, lub czegoś w tym stylu? Oznacza to ni mniej nie więcej, że Konnekt łącząc się z serwerem nie przedstawia się jako Konnekt, a jako Mozilla, czyli wysyłane dane zostały gdzieś po drodze zmodyfikowane...
wolo
.. jestem za firewallem Sygate Personal Firewall oraz za routerem sprzetowym .. ale podobnych problemow nie mialem jeszcze nigdy (a uzywam konnekta chyba od wersji .95 czy jakos kolo tego). Pokazuja sie jeszcze takie bledy:

- Si°Üj Connections not allowed from browsers! (Mozilla/4.0)

- Sipt> Connections not allowed from browsers! (Mozilla/4.0)

- Spars Connections not allowed from browsers! (Mozilla/4.0)
hao
Nie masz w firewallu jakiegoś anonimizera... Coś po drodze zmienia zawartość wysyłanych danych... Wcześniej o podobnych błędach nie byłeś po prostu informowany... Pomyślę co zrobić z tym fantem...
wolo
.. ok poradzilem sobie .. w firewallu wylaczylem opcje stealth mode browsing .. i juz sie bledy nie pojawiaja .. a w takim razie jeszcze jedno pytanie .. co moze powodowac blad ze kUpdate sciaga uaktualnienia ale nie nadpisuje plikow nowymi po tym jak klikne aby sie konnekt ponownie uruchomil ..
hao
a) Konnekt musi być całkowicie wyłączony

cool.gif programik upd.exe musi mieć odpowiednie uprawnienia do pisania po plikach...

Wyrzuca jakiś komunikat?
wolo
... nie zaden komunikat sie nie pojawia .. konnekt po prostu sie wylacza i juz ponownie sie nie uruchamia .. a co do uprawnien .. to jakie masz na mysli? pracuje na systemie opartym na NT i tylko ja jego uzywam wiec profil ma uprawnienia admina ..
hao
to dziwne... powinien uruchomić się program do przeprowadzenia aktualizacji... skoro się taki nie pojawił - musisz go uruchomić ręcznie (po zamknięciu programu)...
W katalogu Konnekt\temp\kUpdate uruchom takie polecenie:

upd.exe update.script

Aktualiacja powinna zaskoczyć...
wolo
mam szczescie do tych bledow smile.gif. Pojawil mi sie kolejny po sciagnieciu nower wersji Konnekta (.102):

Podczas przetwarzania raportów, system Beta zwrócił nast. błędy:

- Report Raporty przyjmowane są tylko od aktualnych wersji (0.6.18.101)

Najlepiej poinformuj nas o tym na FORUM.

Pozdrawiam
hao
Po to zrobiłem je po polsku smile.gif Po prostu miałeś jakiś niewysłany raport z poprzedniej wersji, który teraz nie został przyjęty, bo jest za stary...
bzz
a mi wlasnie pojawil sie taki blad

wiadomosc od server
podczas przetwarzania roaportow ststem beta zwrocil nast.bledy:
-status Daty statystyk spoza zakresu
(2002-03-14)
-status Daty statystyk spoza zakresu
(2002-03-15)
hao
Nie masz przypadkiem przestawionego zegarka systemowego???
bzz
zegar jest ok
a komunikat po 4 odpaleniu konnekta przestal sie pojawiac smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.