Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: maly problem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hook
witam wszystkich
mam taki maly problem chodzi o to ze nie moge ustawic w oknie rozmowy koloru czesci w ktorej ja pisze wiadomosc. chodzi o to ze gorna czesc okna mam czarna-taka jak chce,a dolna zmienila mi sie po instalacji 101 na biala i za h...ja nie moge znalesc opcji gdzie sie to zmienia, w wygladzie nie ma tego:(. problem pewnie totalnie banalny ale no coz zdaza sie ...
z gory dzieki za odpowiedz
case
QUOTE(hook)
witam wszystkich
mam taki maly problem chodzi o to ze nie moge ustawic w oknie rozmowy koloru czesci w ktorej ja pisze wiadomosc. chodzi o to ze gorna czesc okna mam czarna-taka jak chce,a  dolna zmienila mi sie po instalacji 101 na biala i za h...ja nie moge znalesc opcji gdzie sie to zmienia, w wygladzie nie ma tego

opcje->konfiguracja->wyglad->wysylane->kolor tla
...o to chodzi :?: :?: :?:
hook
tak o to chodzi, sek w tym ze nie mam czegos takiego w wsylanych jak kolor tla! kolor czcionki jest ale nie ma koloru tla sad.gif. chcialem sobie sciagnac ze strony duza paczke ale widze ze jeszcze nie jest wrzucona...no i skifa

UPD:
juz wiem o co chodzi, moglem sie dokladnie rozejzec po supporcie i tam byl podobny temat, caly problem opieral sie na wtyczce kieview...
juz jest spoko wszytko...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.