Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mój Konnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
pablo397
edit: nowa wersja kIEview - zrobilem ja w oparciu o temat rid-satin smile.gif

Moj pierwszy konnekt i windows:

sam konnekt:



sam kIEview:



Kliknij, aby zobaczyć załącznik (rid_satin_paris.rar)

sam pulpit:




wszystko razem:

Andriuu
bardzo fajne ikony na pulpicie jak i w folderach co to za styl ? jakis pakiet ? czy cos Oo
pablo397
QUOTE(Andriuu @ 11.02.2007 - 22:29) *

bardzo fajne ikony na pulpicie jak i w folderach co to za styl ? jakis pakiet ? czy cos Oo


zestaw ikonek znaleziony na deviantART, nazywa sie SNOW.E 2

http://www.deviantart.com/deviation/108441...h+age_scale%3A5

smile.gif
Andriuu
super a uruchomiles je jakims programem czy co ???

i z kad masz zrobione ze w twoim konnekcie na gornym pasku najpierw widnieje twoj opis a pozniej wersja konnekta ... bo u mnie nie mozna tego zrobic i sie dziwie .... jak ty to zrobiles tongue.gif
mariush
Ustawienia > Interfejs > Formatowanie pół > Tytuł okna głównego
pablo397
QUOTE(Andriuu @ 12.02.2007 - 08:48) *

super a uruchomiles je jakims programem czy co ???

i z kad masz zrobione ze w twoim konnekcie na gornym pasku najpierw widnieje twoj opis a pozniej wersja konnekta ... bo u mnie nie mozna tego zrobic i sie dziwie .... jak ty to zrobiles tongue.gif


tak jak wyzej, a wpisalem: [{profile}] - {"info"} [wersja: {version} ]

co do ikonek:

mozesz uzyc style xp do zmiany (ale musisz recznie podmieniac, gdyz ikonki nie maja zadnego gotowego indeksu), ale u mnie cos sie pieprzylo, wiec uzylem 'microangelo - on display'

masz tu liste z multum narzedzi do zmiany ikonek:

http://www.freedownloadscenter.com/Shell_a..._Editing_Tools/
Daime
Moglbys wrzucic css'a dla Kieview razem z obrazkiem tła ? bardzo mi sie podoba smile.gif z góry dziekuje smile.gif
Pozdrawaiam !
pablo397
QUOTE(Daime @ 12.02.2007 - 23:20) *

Moglbys wrzucic css'a dla Kieview razem z obrazkiem tła ? bardzo mi sie podoba smile.gif z góry dziekuje smile.gif
Pozdrawaiam !


zaden problem smile.gif

wrzucilem do pierwszego posta
keeveek
ten kIEview zasługuje na własny topic w dziale poświęconym dodatkom smile.gif Działa świetnie smile.gif jedynie mógłbyś dać tło okna bardziej pasujące do obrazka z Paris, bo jeśli ktoś np. maksymalizuje okno, to wygląda to średnio
zhvir
świetnie wygląda
od siebie proponowałbym dodać delikatną nieprzezroczystość pod wiadomościami smile.gif
keeveek
tak, przydałoby się coś takiego jak mówi zhvir, bo tekst jest czasami średnio czytelny wink.gif

dodatkowo możnaby zrobić wersję stylu, gdzie wiadomości mają taki wygląd jak SMS w archiwum (oczywiście odpowiednio zmodyfikowane) też z przezroczystością.
pablo397
spoko, zobacze co da sie wykombinowac. ale zaznaczam to moj pierwszy kontakt z css od czasow technikum (a i tam nie za bardzo uwazalem), stylami i takimi tam. grafik ze mnie tez domowej roboty, wiec... cudow nie oczekujcie, ale cos tam pomysle.

btw. macie jakies linki do dobrych poradnikow z css, co by sobie troche przypomniec? smile.gif
zhvir
http://www.kurshtml.boo.pl/
ja uczyłem się z tego i chyba mi wyszło na dobre wink.gif
amon'
knotify z kosmosu trochę...
keeveek
co do okna rozmowy: da się jakoś pozbyć tych prostokątów wokół headerów? bo na tle innym niż kolor tła z paris mocno się rzucają w oczy..
zhvir
da się... ale nie tą metodą która jest wykorzystana w stylu wink.gif
keeveek
ale nadal pod IE 6? wink.gif Bo tylko takim dysponuję. Ewentualnie możnaby tym samym sposobem zrobić, tylko zmniejszyć rozmiary tego prostokąta.. aby mniej się rzucał w oczy
pablo397
QUOTE(keeveek @ 14.02.2007 - 20:56) *

ale nadal pod IE 6? wink.gif Bo tylko takim dysponuję. Ewentualnie możnaby tym samym sposobem zrobić, tylko zmniejszyć rozmiary tego prostokąta.. aby mniej się rzucał w oczy


pracuje nad tym i paroma innymi rzeczami (np. uciety i nie zaokraglony pasek zmiany statusu). za pare dni postaram sie wrzucic poprawiona wersje. stay tuned! tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.