Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ustawienia Online
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
neXen
witam,

ostatnio przerzucilem sie na przegladarke internetowa Avant Browser. Powod? linki ulubione i wszystkie ustawienia programu przechowywane online, dzieki czemu gdziekolwiek jestem instaluje sobie avanta, loguje sie na swoje konto i mam wszystko tak jak byc powinno w mgnieniu oka.

stad tez moj pomysl, aby dac mozliwosc uzytkownikom konnekta w momencie kiedy zapomna swojego pendrive'a, a sa w robocie, u kolegi, babci etc. aby po szybkim sciagnieciu i zainstalowaniu konnekt dopasowal sie do moich preferencji. Chcialbym po prostu uniknac mozolnego przechodzenia przez ustawienia, co jest dosc czasochlonne.
jiobel.
QUOTE(neXen @ 8.02.2007 - 10:39) *

ostatnio przerzucilem sie na przegladarke internetowa Avant Browser.

Oczywiście szanujemy Cię.

Dopisane: Nie chce mi się prowadzić i przechodzić przez wojnę przeglądarek, obrażać nikogo, flejmić, pisać OTa, czytać PW od kolejnego… Mniejsza z tym. Do kosza, temat do zamknięcia. neXen – życzę powodzenia w użytkowaniu AB. ;-)
neXen
QUOTE(jiobel. @ 8.02.2007 - 12:52) *

Oczywiście szanujemy Cię.



no i? znowu kolejny amator przereklamowanego firefoxa?
Lwiczek
Sorry, ale z tekstem 'zmienilem przegladarke na AB' to zabrzmiało jakbyś napisał 'przemalowałem malucha i teraz mam ferrari' wink.gif Ot, wrzuciłeś nakładkę na IE, ale to dalej jest dziurawe IE i koniec tongue.gif

(i też nie przepadam za FF)
neXen
QUOTE(Lwiczek @ 8.02.2007 - 21:19) *

Sorry, ale z tekstem 'zmienilem przegladarke na AB' to zabrzmiało jakbyś napisał 'przemalowałem malucha i teraz mam ferrari' wink.gif Ot, wrzuciłeś nakładkę na IE, ale to dalej jest dziurawe IE i koniec tongue.gif


dziurawe IE? czlowieku, w ktorym wieku zyjesz? czasy IE 5 dawno sie skonczyly
jiobel.
O kurwa. o_O (nawet za cenę ostrzeżenia)
alberht
Chłopaki, gość rzucił propozycję wtyczki, podparł ją przykładem, który zna, a Wy się przyczepiliście do przeglądarki jakiej używa - jego wybór, IE jakie jest takie jest, a niech sobie używa...

pomysł niezły, wydaje mi się, że ktoś już kiedyś proponował coś podobnego, ale nie wydaje mi się, żeby to wtedy wypaliło, może teraz ktoś się skusi;)
zhvir
ie7 jest jak neandertalczyk w kombinezonie astronauty...
z zewnątrz kosmiczny wygląd a w środku... neandertalczyk wink.gif
Lwiczek
QUOTE
dziurawe IE? czlowieku, w ktorym wieku zyjesz? czasy IE 5 dawno sie skonczyly


E... no tak wink.gif
A teraz udez sie glowke to moze pomoze wink.gif

http://secunia.com/product/11/2
http://secunia.com/product/10615/
http://secunia.com/product/12366/

QUOTE
pomysł niezły, wydaje mi się, że ktoś już kiedyś proponował coś podobnego, ale nie wydaje mi się, żeby to wtedy wypaliło, może teraz ktoś się skusi;)


No dobra, ale gdzie miałyby te ustawienia być trzymane? na serwerze K? Raczej nie przejdze patrzac na jakiej zazadzie hosting jest udostepniany...
alberht
QUOTE
No dobra, ale gdzie miałyby te ustawienia być trzymane? na serwerze K? Raczej nie przejdze patrzac na jakiej zazadzie hosting jest udostepniany...

i właśnie o to mi chodziło - zamiast kłócić się o przeglądarki lepiej porozmawiać nt potencjalnego działania tej wtyczki;)

można by użyć do tego expimp i własnego ftp - wtyczka wykorzystuje expimp'a do eksportu ustawień, (w tym nr i haslo gg, jabbera, etc), potem wykorzystujemy np ktp by Mucha do wysłania tego na zdefiniowany serwer, ale to raczej niezbyt wygodne rozwiązanie - dużo ustawiania, naturalnie najlepszą metodą byłby jeden serwer, który nie wymagałby takich zabiegów, ale jak się nie ma, co się lubi...wink.gif
Lwiczek
A będziesz płacił za utrzymanie takiego serwera dla wszystkich użytkowników Konnekta? wink.gif
alberht
mi osobiście taka wtyczka jest zupełnie niepotrzebna - korzystam z Konnekta tylko i wyłącznie na swoim laptopie, którego noszę ze sobą niemal wszędzie (+modem umts orange), ale irytuje mnie kiedy zamiast chociaż spróbować zająć się problemem, nawet czysto teoretycznie, miesza się kogoś z błotem np za to, że używa gorszej/innej przeglądarki czy czegokolwiek innego...
Lwiczek
A niech sobie używa czego chce - tylko niech nie wmawia innym cudow niewidow... A pomysl byl juz walkowany i konkluzja byla prosta wiec po co odgrzewac?
Konrado
A Maxthon działa na tej samej zasadzie co Ab? Sorry za off smile.gif
Olórin
Kończymy, a do firefoxa jest np. google browser sync...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.