Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [kduoview] Pastels
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kDuoView)
szczeniak191
Aktualizacja:

Pastels
Wersja: 0.0.0.2
Podziękowania dla Lwiczka za skrypt avatarów







Co nowego:
*rozszerzanie grafik wraz z oknem
*nowy wygląd


O to pierwsza aktualizacja mojego stylu. Dodałem w niej rozszerzalność grafik, jaki i nowy (chyba nie dziecinny) wygląd. Następnym krokiem będzie stworzenie wersji kolorystycznych biggrin.gif

Emotikony mogą czasem trochę rozwalać układ rozmowy (zależy od wielkości emoty). Rozwiązaniem tego powinno być zwiększenie rozmiaru czcionki którą można zmienić w css. Jeśli jednak komuś to nie przeszkadza to nie musi modyfikować.

Uwaga!
Do nowej aktualizacji dorzucam nową paczuszkę avatarów (trochę sie ich uzbierało), która zawiera
nowy domyślny avatar. Należy ją rozpakować w katalogu głównym konnekta w folderze "Avatars" (starą paczkę jeszcze zostawie)

Miłego użytkowania smile.gif
zhvir
po odpaleniu stylu brakowało grafik... pomoło usunięcie znaków ' ze ścieżek
jest: url('%dir_szablonu%/img/bar.gif')
powinno być: url(%dir_szablonu%/img/bar.gif)

poza tym prosty i przyjemny styl
ps. no i rzeczywiście pomyśl nad rozszerzaniem, zwężaniem... da się zrobić wink.gif

do opiekunów forum: jest już 10 stylów dla kDuoView... ile jeszcze potrzeba żeby oddzielić je od tych dla kIEview i stworzyć nowy dział!?
Opiekuni chyba za rzadko odwiedzają forum wink.gif Moderatorzy nie mają takich uprawnień.
szczeniak191
Próbowałem ten pasek zrobić w tabelce. Trzy komórki z czego lewa, i prawa to są zakończenia a środek jest rozszerzalny. Jak tak zrobiłem to na końcach środkowej tabelki pojawiły się 2 białe paski. Może ktoś ma jakieś inne pomysły? Aha. I mam jeszcze jedno pytanie: czy można poprzez użycie framów zrobić tak, by góra była caly czas nieruchoma?
D3nY
Bardzo ładny, prosty styl rozmowy! Ale niestety nie w moim stylu:| Jak dla mnie trochę zbyt, no jakby to powiedzieć.. przejrzysty i nawet mógłbym rzecz dziecinny - chodzi o to, że kojarzy mi się z.. nie wiem jak to ująć w zdanie.. Jest taki dla dzieci - wizualnie oczywiście, czyli taki zbyt miły i za ciepły jak dla mnie! [wiem, że mam niezłe skojarzenia, ale pisze to, co myślę!]
Pozdrawiam:)
zhvir
tabelki powinny mieć border o szerokości 0, mozesz popatrzeć na moje rozwiązanie tabelek w avocado
co do ramek to już od jakiegoś czasu mucha pracuje nad nimi, też na to czekam wink.gif
szczeniak191
zhir: próbowałem ustawiać na 0 i nic, ciągle to samo :/

D3nY: wiem mi też sie tak kojarzy biggrin.gif w przyszłej wersji wygląd ulegnie zmianie smile.gif dalej będzie pastelowo ale już nie tak "dziecinnie" biggrin.gif

Do zestawu dorzuce jeszcze emotikony nad którymi pracuje. Niestety narazie statyczne (bez animacji) tongue.gif
D3nY
@szczeniak191: Cieszy mnie to, że będą nowe wersje no i w ogóle, że rozwijasz swoje dzieło! Może któraś wersja właśnie mi podpasuje i będę mógł z niej korzystać!
Pozdro:)
zhvir
a mi się podoba takie cukierkowe tongue.gif
i proponuję żeby godzina była wyrównywana do góry
szczeniak191
Aktualizacja stylu smile.gif zapraszam do testowania i czekam na szczere komentarze
zhvir
1. proponuję dodać do .time vertical-align: top;
2. poprzednia wersja jakoś bardziej do mnie przemawiała :>
3. może warto zastanowić się nad dodaniem zaokrągleń tak jak w pierwszej wersji (nadawały tamtemu stylowi fajny klimacik)
D3nY
To okno rozmowy pasuje mi nawet do stylu W$ [kwadratowe-kanciaste rogi:)] Muszę sobie tylko te kolory pod nickami zmienić na ciemniejsze i będzie jak dla mnie bomba! Ale pewni Cie to zirytuje, ale poprzednia wersja miała w sobie to coś.. A była na pewno lepsza moim zdaniem od tej! Po mimo, iż będę korzystał z tej, którą sobie lekko podrasuje:) Oczywiście chyba mogę sobie coś zmienić??
Pozdro:)
szczeniak191
QUOTE(D3nY @ 18.02.2007 - 10:58) *

To okno rozmowy pasuje mi nawet do stylu W$ [kwadratowe-kanciaste rogi:)] Muszę sobie tylko te kolory pod nickami zmienić na ciemniejsze i będzie jak dla mnie bomba! Ale pewni Cie to zirytuje, ale poprzednia wersja miała w sobie to coś.. A była na pewno lepsza moim zdaniem od tej! Po mimo, iż będę korzystał z tej, którą sobie lekko podrasuje:) Oczywiście chyba mogę sobie coś zmienić??
Pozdro:)



Pewnie biggrin.gif zmieniaj co chcesz biggrin.gif teraz zabieram się za kolejny styl, bo nie wiem czy rozwijanie pastels ma jezscze sens smile.gif
D3nY
Dziękuję!:) A i poprosiłbym Cię, żebyś jednak udostępnił i może lekko pobrawił wersje poprzednią! Była on jednak ładna! I wydaje mi się, iż mógłbyś ją również zamieścić na forum [w tym temacie] i byłyby dwier wersje!
Ale to tylko propozycja! Pozdro:)
szczeniak191
QUOTE(D3nY @ 18.02.2007 - 13:07) *

Dziękuję!:) A i poprosiłbym Cię, żebyś jednak udostępnił i może lekko pobrawił wersje poprzednią! Była on jednak ładna! I wydaje mi się, iż mógłbyś ją również zamieścić na forum [w tym temacie] i byłyby dwier wersje!
Ale to tylko propozycja! Pozdro:)


Jak tylko znajde troche wolnego czasu to oczywiście umieszcze. Teraz pracuje nad nowym stylem tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.