Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Znikajace kontakty, nieudany eksport
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
myszor
Witam, to moj pierwszy post, chociaz od dawna jestem stalym czytaczem tego forum (i uzytkownikiem Konnekta of course) wink.gif

Dzisiaj spotkala mnie niemila niespodzianka, ale od poczatku.
Uradowany, odpalilem Konnekta, zobaczylem info o aktualizacji do .102, niezwlocznie ja sciagnalem i odpalilem. Pare chwil wczesniej zastanowilo mnie, czemu tak malo kontaktow jest dostepnych. Po krotkiej chwili od update'u uswiadomilem sobie, ze masa kontaktow zniknela, ot tak, chociaz wczoraj bylo wszystko ok, a nic od tamtej pory specjalnego nie robilem. Coz, mysle sobie, mam wyeksportowana liste (przy uzyciu expimp z .101),
zaladuje i wszystko bedzie ok. Niestety, nie bylo sad.gif
Zaladowaly sie puste kontakty, bez zadnych danych, posiadaly tylko ikonke...

Pomocy, mimo, iz mialem jeszcze liste na serwerze gg, wolalbym uzyc swojego Konnektowego backupa... Nadmienie, iz restart Konnekta/sprzetu nic nie pomogl.
hao
Hmmm... faktycznie, exPiMP nie potrafi importować tego, co sam wygenerował :/ Zaraz sprawdzę.
myszor
QUOTE(hao)
Hmmm... faktycznie, exPiMP nie potrafi importować tego, co sam wygenerował :/ Zaraz sprawdzę.

Czy juz cos wiadomo w tej kwestii? smile.gif
hao
Poprawka będzie dziś/jutro.. Najpierw muszę uporać się z innym problemem...
Versago
Mam ten sam problem, robilem na kilku kompach reinstalke systemow, wszedzie wyeksportowalem kontakty za pomoca exPiMP 1.1.0.0 i po wczytaniu ich ponownie wywalilo mi tylko tego zoltego pokemona a po kontaktach ani sladu, ale skoro @hao napisal ze zamierza to spradzic wiec mam jeszcze jeden klopot a mianowicie na niektorych kompach z xp i mozilla za domyslna przegladarke wywala mi jakas wiadomosc (zdarzenie) od serwera, a ze w logach jest tylko jedna linika wiec przepisze z okienka:

"Podczas przetwarzania raportów, system Beta zwrócil nast. błędy:
- Start Connections not allowed from browsers! () "
czyni to z czestotliwoscia co 5-10 min, normalnie szalu mozna dostac sad.gif

P.S. Najpierw myslalem ze o moze przez nowe wtyczki ze IE niezaktualizowany ale przeciez xp standardowo ma IE 6.0 dodatkowo mam wszystkie service packi do niego.

UPDATE: moje nie dopatrzenie, z tego calego przejacia spowodowanego brakiem list kontaktow nie zauwazylem ze moj drugi problem byl poruszony pare postow nizej i juz zostal rozwiazany, uzywam NIS 2003 i poprostu musialem zezwolic na informacje o mojej przegladarce
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.