Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gdzie Moge Pobrać Wtyczki ( Gettoknow)
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
She20
Gdzie moge znaleźć wtyczki do pobrania?? Chodz mi konkretnie o GetToKnow.. Niby ją ściągnęłam ale za nic nie chce chodzic wiec przypuszczam że coś musiało byc z nią nie tak.. Prosze o Pomoc to pilne..

Z góry dzieki..smile.gif)
Spass
Wtyczki do pobrania możesz znaleźć na stronie KPlugins, w dziale Wtyczki na forum albo na centralkach z wtyczki kUpdate.

A jeśli masz włączoną u siebie wtyczkę GetToKnow to znaczy, że chodzi. Może po prostu nikt nieznajomy nie ma cie na swojej liście kontaktów. Ale jeśli uważasz, że wtyczka nie działa prawidłowo, opisz problem w tym temacie.
.misiek
UZYJ SERCZA!!!! :[

[ klik ]


@spass byles pierwszy wink.gif
She20
wtyczke ściągnęłam z forum .. ma ona mi się teraz pojawić w USTAWIENIA--->WTYCZKI?? Nie bardzo sie tu jeszcze orientuje..
Spass
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, więc napiszę od początku.

Wyłącz Konnekta, przegraj plik GetToKnow.dll (z rozpakowanego archiwum) do folderu plugins, włącz Konnekta. Powinno pojawić się okienko z listą wtyczek, zaznacz na niej wtyczkę GetToKnow i kliknij OK. Ta wtyczka chyba nie dodaje żadnej pozycji do opcji. Po prostu gdy jest włączona sama zaczyna działać.

Przeczytaj ten temat, tam jest dokładnie opisane działanie tej wtyczki oraz okoliczności, w których może nie działać.
She20
Dziękuję! smile.gif Wszystko działa już. W razie czego się zgłosze.

Pozdrawiam

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.