Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zakładki Z Lista Kontaktów
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
hazard
Witam

Chyba każdy kto ma wtyczkę K+ i korzysta z opcji umożliwiającej osiągniecie takiego efektu [ ] wie ze niemożliwe jest korzystanie z takiej opcji gdy ma sie sporo osob na liscie kontaktow ( dochodzi suwak ).

Dlatego wpadlem na pomysł żeby dodać zakładki ( liczby na screenie ) za pomoca których mozna byłoby przechodzić do dalszej listy kontaktow.

Niestety Ja nie mam pojecia jak to zrobic. Jesli ktos uzna ze pomysl dobry i chce wziac sie za zrobienie czegos takiego to super, czekamy smile.gif
ved
Haha, ustawienia --> interfejs-->grupy:)
proponuje zaznaczyc tez: "pokazuj TYLKO osoby nie przynalezace do innych blablabla...

Ja takie rozwiazanie mam od dawna, bylo jeszcze przed K+
hazard
Nie cytujemy ostatniego posta

To pokaż jak to u Ciebie wygląda bo chyba mnie nie zrozumiałeś.

Zaznaczając te opcje chrzani się okno główne i traci na wyglądzie.
ved
http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...ost&id=4112

'Chrzani sie' bo musisz wylaczyc ukrywanie ramki najpierw.
posortowac kontakty i dopiero wlaczyc.
hazard
Tu chodzi o to zeby ramka byla ukryta a na dole widnialy numerki 1, 2, 3 ktore bylyby zakładkami do dalszych kontaktów. Jesli mamy sporo kontaktow to dochodzi suwak ktory psuje wyglad.
Aule
Nietrafiony pomysł, zrobienie czegoś takiego na chwile obecna jest prawie niemożliwe.

Nie ma co ciągnąć bezsensownych dyskusji. Zamykam. Jeśli ktoś będzie miał jakiś pomysł na zrealizowanie, to niech prosi o otwarcie tematu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.