Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Źródła K.Bota przekazane Hao
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
nix
dzis zrodla K.Bota otrzymal Hao... mam nadzieje ze znajdzie wiecej czasu i checi niz ja aby kontynuowac ten projekt :)

pozdrawiam wszystkich :]
case
QUOTE(nix)
dzis zrodla K.Bota otrzymal Hao... mam nadzieje ze znajdzie wiecej czasu i checi niz ja aby kontynuowac ten projekt smile.gif

tez mam taka nadzieje i to spora nawet :wink:
Olórin
case: nie tylko ty ją masz smile.gif zaliczasz sie do 99,(9)% uzytkownikow k smile.gif
Aule
Heh, ja też sie do tych 99% zaliczam. biggrin.gif
longart
o bosh, jak dawno mnie tu nie bylo! Ale wrocilem do was i do konnekta smile.gif. Konnekt rulez! I rowniez zaliczam sie do tych 99% smile.gif
pozdro wink.gif
orc
Więc skoro konnekt ciągle stoi w miejscu to może przekazać źródła k.Bota komuś innemu? Bo fajna wtyczka... szkoda żeby się zmarnowała...
Przemekc1
Konnekt stoi w miejscu?
Fanatyk
ach ta teoria względności...

wysiądź z "pociągu" konnekt, wsiądź do "gg" i zodaczysz jak K. zapielala
orc
Omg pomylilo mi sie mialem napisac k.Bot a nie Konnekt. Takie trudne do zrozumienia? (Myślenie nie boli)
Przemekc1
QUOTE(orc)
Omg pomylilo mi sie mialem napisac k.Bot a nie Konnekt. Takie trudne do zrozumienia? (Myślenie nie boli)


Sam pomyśl i przeczytaj to co napisałeś, a nie potem masz jeszcze pretensje.
case
a jakby ktos "przekombinowal" Mirandowego (PHP'owego) Mbota (by piopawlu) na K?.. :twisted: 8)
arkadyjczyk
W sumie to, że piopawlu odszedł od konnekta to chyba była jego (konnekta) największa porażka. :cry:
daroc
Możecie podać praktyczny przykład dobrego wykorzystania bota w komunikatorze? IMO to tylko taki zbędny bajer... Nie lepiej czas wykorzystać na bardziej praktyczne wtyczki?

BTW. 99,(9)% = 100% wink.gif (bez zaokrąglania oczywiście biggrin.gif)
StRuGi
http://www.konnekt.info/open.php?dirID=103
atol
QUOTE(arkadyjczyk)
W sumie to, że piopawlu odszedł od konnekta to chyba była jego (konnekta) największa porażka.  :cry:


a wiecie co go skłoniło do opuszczenia projektu?
Olórin
Brak ICQ.
MiLKA
a nie chce wrócić bo nie ma drzewka ;-(
daroc
Hm... Na podanej stronie widzę dodatki do k.bota. A gdzie jest sam k.bot? Jest tam link do wątku o wtyczce, ale w pierwszym poście jest napisane "link usunięty" i nie ma linka do pliku...
mgr.Dlugi
Wstrzymali prace nad k.Botem sad.gif
mleko
hmm a tak wogole to co robił kBot?
mgr.Dlugi
wszystko co chcesz biggrin.gif
froger_mcs
QUOTE(mgr.Dlugi)
wszystko co chcesz biggrin.gif


ja bym napisal raczej "wszystko" bo wywalanie konnekta nie nalezalo do: "co chcesz" tongue.gif
case
QUOTE(atol)
QUOTE(arkadyjczyk)
W sumie to, że piopawlu odszedł od konnekta to chyba była jego (konnekta) największa porażka.  :cry:


a wiecie co go skłoniło do opuszczenia projektu?

heh.. wszystko to, co powinno byc w K, a nie ma.. :wink: 8) [oby kiedys pozalowal tej decyzji.. :twisted:]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.