Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [kdouview] Emoty Z Gg (te Starsze)
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kDuoView)
joj_sport
Postanowilem przerobic troche zestaw animowanych emotek GG autorstwa Muchy.



Sa to emotki w wiekszosci ze starego GG (chyba 6.0), mi akurat te przypadly do gustu.

Arts
I tego mi było potrzeba. Emoty z gg 6.0 są o wiele lepsze niż te z 7.0 więc wielkie dzięki.
joj_sport
mam wrazenie, ze nie wszystkie dzialaja tak jak powinny, a jednak zrobilem te najbardziej podstawowe i przeze mnie najczesciej uzywane, ale chyba nie wszystkie dzialaja tak jak powinny, wiec prosze o jakiekolwiek uwagi smile.gif

PS. jesli znajda sie nabywcy, to sprobuje przerobic jeszcze kilkadziesiat dodatkowych z pakietu "emots1400" czy cos w tym stylu.





wiedzialem, ze jest cos nie tak: lol byl zle. Poprawka na dole, wystarczy podmienic tylko plik deklarujacy
Jednoczenie nie wiem jak zrobic, zeby >>> :/ ;/ <<< dzialaly, bo niby ":/" jest zdeklarowany
y37
jest "mały" błąd

wszytkie emoty ktore zaczynaja sie na <p sa traktowane jako ;P{reszta emota}

jest to spowodowane tym ze < zamienia sie na &lt; a po tym jest p i daje nam... ;P

probowalem to poprawic ale dupa zbita nie mam pomyslu na to
.misiek
poszukaj na forum, byl juz poruszany temat ze gg7 nie jest kompatybilne wstecz jesli chodzi o emoty [w uproszczeniu tongue.gif]
joj_sport
tez to zauwazylem, ale nie zaglebialem sie na tyle zeby to poprawic wink.gif jak ktos ma ochote to poprawi smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.