Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rotator Opisów
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
VoYtHAs
Witam,

Chciałbym zaproponować lub też prosić o wtyczkę, która zmieniała by statusy po określonym czasie.
By to wyglądało mniej więcej tak, że można ustawić powiedzmy 5 opisów i aby co 10 minut zmieniało na następny. Dobre byłby również możliwości wybierania losowego opisu oraz zapętlenia ich (lub też by zmieniło opis jednorazowo). Oczywiście również zmiana częstotliwości zmieniania opisów byłaby przydatna, ale bez przesady. Ponieważ jak wszyscy dobrze wiemy istnieje wiele 'ludzi', którzy by np. ustawili sobie jakieś durne opisy i zmianę co 1 sekundę dry.gif . Tak więc proponuję minimum 5 minut do zmiany opisu na kolejny.

W zasadzie to nie proponuję takiej wtyczki tylko proszę o jej wykonanie.
Dzięki z góry.

PS. Znając życie zaraz dostanę link z tematem o robieniu własnych wtyczek. Lecz pamiętajcie, że nie każdy dobrze zna programowanie i nie każdemu wchodzi to tak łatwo do głowy. Tak wiem, wszystko jest do nauczenia. Ale jak ja bym się za to zabrał, to rok minie i może wtedy się pojawi.

Pozdrawiam.
2230093
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...079&hl=funk
to chyba takie cos robi
a kiedys robil to kbot, ktory umarl.
VoYtHAs
Ta wtyczka ledwo działa. Zresztą kłóci się z jakąś inną wtyką u mnie. Nawet nie mogę przetestować.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.