Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka ala TeamSpeak 2?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
ZenitH
Witam
Niewiem czy wybralem dobre miejsce na posta ale mam nadzieje, że tak.
Czytałem na forum o propozycji wtyczki skype. A czy możliwe byłoby zrobienie wtyczki która by działała podobnie jak Ts2??.Tzn że ktoś z użytkownikow konnekta stawial by serwer a inni by sie mogli do niego podłaczyc wpisując jego ip i w ten sposób mozna by było prowadzic rozmowy. Jeżeli był podobny temat to przepraszam ale szukałem i nie znalazłem. Z góry dzięki
arct!c
Jak dla mnie pomysl bez sesu. Wiecej ramu zrzera konnekt niz ten mierny TS. Pozatym to narzedzie jest specjalnie stworzone dla graczy po to zeby malo ramu chlalo i dobrze dzialalo.
Mimo to zamiast TS'a polecam raczej Ventrillo.
ZenitH
Może i bez sensu ale przydaje sie kiedy chce się rozmawiać z kilkoma osobami naraz i myśle ze gdyby komuś udało by sie stworzyc taką wtyczke to została by przyjęta przez użytkowników konnekta. A np. z tego co wiem w Actio nie ma opcji prowadzenia rozmów z kilkoma osobami naraz.W TS nie potrzebne było by rejestrowanie się na żadnej stronie aby dostać swój numer miejski, wystarczylo by ip danej osoby. Dlatego łatwe byłoby połączenie się z drugą osobą w przeciwieństwie do actio z którym wiele osób ma kłopoty:/
arct!c
Nadal nie widze glebszego sensu tworzenia tego plugina.
ZenitH
Zwracając uwagę na liczbę osób odwiedzających ten wątek, sądze, że jednak jakieś zainteresowanie wtyczką jest, nawet jeśli miała by być wykorzystywana podczas gry, a to, że wykorzystuje mało RAMu to jest tylko jej zaletą. Jeżeli nie TS2 to może dało by rade zrobić wtyczke podobnego programu czy programu który wcześniej padł w odpowiedzi arct!c'a, program Ventrillo. Mam nadzieje, że ktoś mnie poprze smile.gif Z góry dzięki
arct!c
ehh... Tak czy siak program bedzie musial byc uruchomiony w tle (TS lub Ventrillo). Wiec powtarzam po raz kolejny, to nie ma sensu. A to ze duzo osob oglada ten wątek to nie znaczy ze zainteresowanie jest duze, po prostu inni tak jak ja ogladaja wszystkie nowe wątki.
Nowaker
Wg mnie bardzo dobry pomysł - będzie można rozmawiać z więcej niż jedną osobą na raz.
arct!c
A ja nadal podtrzymuje veto
TYN!U
Dla mnie wtyczka nie ma sensu.
Rozumiem, żę może chcesz rozmawiać z większą ilością osób, ale dużo ludzirozmawia w dwojke i do tego można zastosować actio
MSQ
QUOTE
i do tego można zastosować actio
W Konnekcie nie działa?
ZenitH
Wiele osob ma problemy z actio, mi do tej pory nie udalo sie uruchomic tak aby dzialalo:] A jezeli chodzi o ts2 to byla tylko propozycja
arct!c
Prosze skonczcie ten do niczego nie prowadzacy temat. Jeden wielki offtopic

-1
ZenitH
arct!c masz racje ale mam nadzieje ze wyjdzie jeszcze na k jaka kolwiek wtyczka(oprocz actio) dzieki ktorej bedzie mozna z kims prowadzic rozmowy glosowe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.