Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd 'Nie można utworzyć ikony w trayu'
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
yeltzyn
Witam, problem opisany w temacie, na forum problemów nie znalazłem nic podobnego.

nx7400 ey508es
xp home sp2 pl + autopatcher styczen + wszystko HOT z windows update
nod32pl 2.7
jetico firewall 1.01.61

system przeleciany regcleanerem

Jeżeli są potrzebne jakies dodatkowe informacje, to prosze pytać.
ikari
Powiem więcej.
Zawsze później Konnekt prawie-wisi, skutecznie wpierdzielając 100% czasu procesora. Zawsze.
To samo jeśli Explorer padnie, albo się go zabije (i co za tym idzie ginie ikonka trayowa) - Konnekt wisi.
(aż myślałem, czy nie dopisać się z tym do wątku o 100% na 98, ale tu będzie lepiej i świeżej)

Postuluję zatem, by Konnekt (o ile dobrze kombinuję) nie próbował przywrócić ikony w trayu, albo chociaż robił to raz na 5 minut. Czy ktoś kto poczuwa się do winy za ten kod mógłby się ustosunkować i/lub poprawić? smile.gif
(A teraz wlasnie zaczelo mi sie to dziac zawsze na starcie - Konnekt chyba za wczesnie startuje i "nie doczekuje" sie kiedy Explorer zacznie na cokolwiek reagowac (obciazony system to podstawa ;P))
.misiek
ekhm. Explorer nie jest potrzebny do utworzenia ikony w trayu. Nie uzywam explorera i wszystko dziala.

[sprostowanie: @down explorer.exe nie jest odpalany przy starcie systemu oraz nigdy pozniej. Zadowolony jiobel.?]


Zaloz calkiem nowy profil i zobacz ze powinno Ci sie to przestac dziac.
jiobel.
Nie używasz Explorera? A to ciekawe, ciekawe… Pierwszy przykład z brzegu – a Mój komputer masz? ;-)

wskazówka: Internet Explorer != Explorer
ikari
Błąd mi automagicznie przeszedł.. Ale i tak, jeśli Explorer.exe padnie, to Konnekt zaczyna intensywnie zżerać CPU i wisieć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.