Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wyglądem.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
cin3kk
A więc..
Czym zmienia się kolor tej belki zaznaczonej na obrazku? Jest na nim taki.. hm.. błękitny (wybaczcie mój daltonizm tongue.gif) kolor.
Na pewno to nie wina stylu XPka, bo na tym samym wcześniej ta belka była biała.
Screen:


Jak to naprawić? [Wybielić tongue.gif]
D3nY
Wydaje mi się, że kolor tej belki zależy od stylu systemu Windows.. Może miałeś włączoną Przezroczystość i wydawało Ci się, że belka jest biała.. Bynajmniej w samym programie nie widzę opcji zmiany koloru tej belki o której piszesz!
cin3kk
Jestem pewien że to nie zależy od stylu Windows albo przezroczystości - mam nawet screena na dowód, że na tym samym stylu belka była biała.
Poncio
chyba sie mylisz;) ogolny wyglad K (czyli 'rama'') zalezy od stylu windy:)

jak twierdzisz ze masz screena ze byla biala to pokaz:)
cin3kk
- konnekt biały
- konnekten aktualnen
No chyba że przeniesienie pasku start na górę miało na to wpływ laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Zgoda, na pierwszym screenie jest Stoned, a nie s.modena - ale na Stoned jest teraz dokładnie to samo!!!
D3nY
Nie wiem jak Ty to zrobiłeś, ale ja nie widze żadnej opcji w Konnekcie pozwalającej na zmianę koloru tego co byś chciał..
A tak poza ty to powinieneś zamieścić miniaturki screen`ów a nie..

Proponuje jeszcze raz zmienić styl ikonek na ten poprzedni i napisz wtedy czy kolor znowu będzie biały.. Bo z tego, co zauważyłem to styl W$ jest ten sam..
cin3kk
QUOTE(D3nY @ 17.02.2007 - 15:07) *

Nie wiem jak Ty to zrobiłeś, ale ja nie widze żadnej opcji w Konnekcie pozwalającej na zmianę koloru tego co byś chciał..
A tak poza ty to powinieneś zamieścić miniaturki screen`ów a nie..

Proponuje jeszcze raz zmienić styl ikonek na ten poprzedni i napisz wtedy czy kolor znowu będzie biały.. Bo z tego, co zauważyłem to styl W$ jest ten sam..

Tak, wiem, ale nigdy wcześniej nie umieszczałem obrazków na IPB ph34r.gif

Zmiana stylu ikonek nie pomogła.
D3nY
QUOTE("cin3kk)
Zmiana stylu ikonek nie pomogła.

I to jest najlepszym dowodem na to, iż nie można tego zmienić! Jest to zależny od stylu W$..
i właśnie dlatego mnie to zastanowiło.. Sprobuj włączyć Opisy, a wyłaćżyc liste [dla ikonek w głównym oknie - to z listą!] naciśnij na jakąś ikonkę prawym i tam wybierz i wtedy zobacz czy coś się zmieni!
cin3kk
fixed.
Wyszło, że D3nY miał rację, ale ja też jej trochę miałem tongue.gif. Otóż po zmianie stylu Visty na inny styl (innego autora) wszystko jest ok. Ale przeceiż wcześniej nie zmieniałem stylu a też było białe! Nie rozumiem tego. W każdym razie, już jest dobrze. Dzięki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.