Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tabletka niechce sie ladowac
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
pablobass
Niewiem dla czego ale tablteka niechce zaistniec ;] poprostu wyskakuj blad ze nie moze konnekt go zaladowac. co mam zrrobic bo wtyczka jest swietna tylko mi niechce dzialac.c o mam zrobic macie moze jakies sugestie bac mieliscie ten sam problem /?
Spass
Ja miałem ten sam problem, ale niezastąpiona ved przesłała mi działającą wersję. Ściągnij ją z załącznika, może u ciebie też zaskoczy.

PS: Zapewne ta kwestia była poruszana i rozwiązana w temacie o tabletce, ale komu by się chciało szukać...

Załączniki

pablobass
robilem juz to i to odrazu jak mi ten blad wyskakiwal i nic nie pomaga a jezeli chodzi o czytanie to czytalem ale nic co by pasowalo nie znalazlem
inne propozycje ?
ZenitH
Ja miałem taki problem gdy ściągłem najnowsza wersje tabletki dry.gif . Ale załączam wersje która mi działa wiec może i u ciebie ruszy:]Kliknij, aby zobaczyć załącznik (tabletka.rar)
pablobass
QUOTE(ZenitH @ 17.02.2007 - 16:33) *

Ja miałem taki problem gdy ściągłem najnowsza wersje tabletki dry.gif . Ale załączam wersje która mi działa wiec może i u ciebie ruszy:]-- file is missing --


i to byl strzal w dziesiatke. starsza wersja i wszytsko zalatwione.
wielkie dzieki
zamknac temet
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.