Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Imp-GG zle rozpoznaje ID z archiwum?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
starsin
Witam

Chciałem się przenieść oryginalnego klienta GG na konnekta ale mam taki problem jak importuje archiwum:

---------------------------
Twój numer GG w Konnekcie (4304452) różni się od tego w archiwum (1904001). Kontynuować?
---------------------------
Tak Nie

Mój nr gg to 4304452. natomiast nr 1904001 to wiem skąd się wziął. Nie jest to nr nikogo z moich znajomych ani osób, które miały konta na moim komputerze.
Jeśli kontynuuje import to w historii mam dostępne tylko wiadomości przychodzące i nie ma niczego co ja pisałem ;/
O dziwo mam tez popsute archiwum z przed kilku lat (nie otwiera się ono w GG) ale Imp-GG je importuje poprawniej

Czy ktoś wie czemu tak się dzieje? Tzn. można jakoś wymusić aby po imporcie pokazały się te wiadomości które napisałem? Albo czemu jest źle rozpoznawany ten numer?
W GG całe archiwum działa mi ok.

Z góry dzięki za pomoc.
starsin
wyglada na to ze mialem blad w naglowku archiwum gg. mialem tam wpisany zly UID. pewnie gg sie pomylilo przez pare lat uzytkownia, restartow kompa czy zwich. jak wpisalem poprawny pamietajac o tym ze musi byc XOR z 0xFFFFFD66 to importuje sie poprawnie.
jeski ktos potrzebuje szczegoly formatu to polecam:
http://v-lo.krakow.pl/~anszom/ggarch/index.pl.shtml
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.