Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Parametry...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Aule
Problem polega na tym, że gdy mam parametr -profile i włączam konnekta, a potem go restartuje probując zmienić profil , znów włącza sie profil oznaczony w parametrze. Wiem, że jest to jedno z uaktualnień wersji .102, ale to polecenie mogłoby być nie przekazywane po restarcie...
hao
A dlaczego miałoby nie być przekazywane? Jeżeli chcesz po restarcie mieć inny profil wybierz go z menu...
Olórin
pz16 chyba chcial powiedziec ze po uruchomieniu k z parametrem -profile i pozniejszym zmienieniu profila dalej wlacza sie ten profil z parametru a nie ten na ktorego chcial wlaczyc smile.gif
Aule
Po dłuższych przemyśeniach uznaje jednak to za zalete, gdyż mam bardzo wnerwiające rodzeństwo, które mi profil zawsze zmienia... laugh.gif I tera nie mogą go zmienić biggrin.gif Hao nie zmieniaj tego. Można usunąć temat.
hao
aaaa, teraz rozumiem smile.gif Do sprawdzenia biggrin.gif
Aule
Najlepiej to jakąś opcje dodaj. Żeby można było wyłączyć buga tongue.gif
Aule
Nieeeeeeeeeeeeee. Hao zrób jakąś opcje w rejestrze czy ustawieniach żeby sie dalo blokade włączyć. :cry:
Aule
Mam dobry pomysł. Zrób dwa parametry określające profil. Jeden żeby sie blokował, a drugi normalnie. biggrin.gif Wszyscy będą szczęśliwi!!
Jak ci naprawienie tego 1 dzień zajęło to dodanie jeszcze jednego parametru to będzie jakieś 10 min.
Olórin
zapraszam tutaj biggrin.gif http://gg3d.com/index.php?s=&mod=down&fid=3786&rid=1205
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.