Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt total custom
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
amon'


vs phenomred
wallpapers
winamp
notify
style
chat
pm
EmiLio
Fajny, unikatowy wacko.gif
D3nY
Muszę przyznać, iż to dość nietypowy design pulpitu.. Aczkolwiek ładnie sie to komponuje [choć jak dla mnie prezentuje się zbyt jaskrawo:|]
mariush
Mnie by oczy bolały od tej czerwieni tongue.gif
Spass
Co wy macie z tymi bolącymi oczami? A pulpit/Konnekt spoko, odróżnia się od innych.
ved
naprawde piekny, kolorystyka rodem z Operowej strony, az sie prosi zeby zamiast tej ikonki FF na pasku bylo krwistoczerwone 'O':)

link do stylu nie dziala, to WB? podaj moze nazwe...
EmiLio
Mam pytanie bo zapomniałem a nie mogę znaleźć: jak wyłączyłeś ikony statusu na liście?
amon'


bez żadnych powodów nie korzystam z opery. to dziwne, ale prawdziwe.
kolejna opcja dostosowania i mojego zachwycania sie nad nieikonalnym konnektem.

/aha startu nie ma.
i przepraszam za gryzące kolory tego pulpitu
Spass
QUOTE(amon' @ 22.03.2007 - 23:53) *
i przepraszam za gryzące kolory tego pulpitu

Bez urazy, ale IMO twój nowy pulpit wygląda, jakby ci go ktoś "obsikał".
amon'
hahahahahahahhahahahaha ok.
stivo
No i screen mógłby być mniejszy, bo się forum rozjeżdża.. Albo przynajmniej mogłeś go wrzucić na jakiś serwer idac miniaturkę..

Ale ogólnie wygląda ciekawie...
mariush
Ale te paski w prawym górnym rogu na liście kontaktów to znając życie jakieś wykresiki [wink.gif] samurize. Trochę głupio to wygląda jak nachodzi na siebie..
A poza tym, IMHO nieczytelne i niepraktyczne..
amon'
daj spokój, żeby cokolwiek zrobić na pulpicie muszę 20 minut się zastanawiać w co kliknąć. wykresy też zrobiłem w takim niewygodnym dość miejscu, a mój pies obsikał mi pulpit. ok jak zmienie to dam znać, luna mnie korci...
stranded
lol

drugi screen ok, miłe dla oka
amon'
dalej bawię się samurize, zrobiłem też nowe ikony do object docka coby nie męczyć oczu niepasującymi. ogólnie na razie to wszystko, nie śpieszę się i chcę żeby wyglądało w miarę spójnie. wrażliwych przepraszam za kolory rolleyes.gif

jacekm
pierwsza wersja była totalnie zajedwabista biggrin.gif
Bandit
Przypominam o utworzeniu nowego pod-działu Twój pulpit mając nadzieje na stosowanie sie, a pulpit bardzo oryginalny.
T O K E N
Nie zmęczy Cie amon' ta monotonnia?

Kawał dobrej roboty ale ja po paru dniach coś bym znowu zmieniał:P
ZenitH
A patrzałeś czasem na datę postu amona?? Wątpie żeby jeszcze miał taki pulpit...
T O K E N
Pół roku to jednak sporo czasu blush.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.