Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ukrywanie opisu na liście
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Swift
Witam.
Czy dałoby się zrobić wtyczkę, która ukrywałaby opis wybranej osoby z listy?
Chodzi o to, że mam kilka osób na liście, których opisy po prostu wywołują u mnie nerwice i przez nich chodzę cały dzien nerwowy. Nie mogę raczej im powiedziec ze są głupi i mają debilne opisy, bo są też między nimi osoby które mają po 30-40 lat, a nie wypada, żebym pisał takie rzeczy osobom o tyle lat ode mnie starszym.
Skasować też nie bardzo moge, bo potrzebuje ich miec na liscie.

Ewentualnie jakies zsuwanie osoby na sam dół listy mimo, że jest dostępna/zaraz wracam. Cokolwiek...

Proszę o pomoc.
GuZiK
szukaj: gg wbitex
2230093
a spróbuj zrobić im osobna grupę i nie włączaj jej smile.gif
ZenitH
zgodze sie z wypowiedzia powyzej, Po co robic jakas wtyczke skoro wystarczy zrobic sobie dla tych osob osobna grube i to by sprawe zalatwilo biggrin.gif wedlug mnie prostrzego wyjscia nie ma tongue.gif
stivo
Ale to jest rozwiązanie problemu na około..
Swift
mam praktycznie cały czas włączoną grupe * (Wszyscy)
nie mam zamiaru przy dodawaniu nowej osoby dodawac jej do jakiejs grupy, za duzo roboty
psota
@Swift: Jak przeciągniesz kontakt na panel to ci dodaje do tej grupy, tak więc to o wiele ułatwia sprawę wink.gif
ZenitH
nie rozumie w czym tkwi problem. Robisz jednorazowo grupe np lolki i tam wkladasz osoby ktorych niechcesz widziec. No chyba, ze dla ciebie jeden ruch mysza tzn przesuniecie osoby z jednej grupy do drugiej to duzo roboty dry.gif. No ale jezeli potrzebujesz taka wtyczke bo niechcesz robic grup to bedziesz musial troche poczekac, wiec do tego czasu proponowal bym rozwiazanie z grupami:]
szpon
fajna propozycja, przydała by się taka wtyczka która by opis ukrywała bo nie które osoby dają sobię opis na pół listy przecież to szok
GuZiK
nikt nie zrobi wtyczki, skoro jest gg wbitex ;] ktos tu ma problemy z czytaniem ;]
spidi
A moze zrob dla nich osobna 'zagladke' - [mam na mysli grupe] i wrzuc te kontakty tam, ale przed tym musisz zaznaczyc, aby wyswietllalo kontakty tylko nie przydzielone do zadnej grupy.

Nie zauwazylem, ze juz ktos to napisal wink.gif sry
Linoge
Mimowszystko rowniez dolaczam sie do prosby o osobna wtyczke wbitex ma kilka wad wymaga restartu i jesli sie zrestartuje konnekta przestaje dzialac :|
mamcar
Ja rowniez przylaczam sie do prosby. Po co odpalac jakis dodatkowy program skoro moznaby zrobic (napewno prosto ) jakas nieduza wtyczke.

Rowniez jestem poirytowany opisikami niektorych jak z blogaskow, i niezbyt mam ochote czytac czy ktos wlasnie robi kupe, a moze rozwiesza pranie dry.gif
StaHu
Widzę, że ludzie mają ten sam problem co ja.

Podpisuje się całym sercem pod petycją napisania tej wtyczki gdyż co poniektórzy osobnicy mnie wybitnie irytują swoimi cukierkowatymi albo płytkimi opisami.

Gdyby umiał sam bym napisał, lecz nie potrafię i liczę na życzliwość ludzi mądrzejszych w tym aspekcie ode mnie:)

Pozdrawiam.
mamcar
Czy to naprawde tak trudne do zrobienia ? sad.gif

prosze tylko o malenka wtyczunie, ktora pozwoli mi po nacisnieciu na kontakt prawym klawiszem na zaznaczenie opcji: "ukryj zj**ny opis". I ew gdzies liste ludzi ktorzy sa obecnie zablokowani:( Czy wymagam az tak wiele?
Mucha
Masz szczęście, że nie mogę zasnąć. Napisane w 15 minut, ale na Infobocie działa.

EDIT
Żeby się śmietnik nie robił, załącznik przeniesiony do tego tematu
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=10773
Swift
Mucha, niech Cie Bóg błogosławi...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.