Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: suwak sam idzie w góre
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
szpon
witam
czemu jak zjadę suwakiem na sam dół czyli przewinę listę kontaktów na sam dół to gdzieś po 2 sekundach suwak sam idzie w górę, nawet nie mogę np: kliknąć na kontakt i dać kopiuj opis, albo dać więcej bo zaraz suwak się podwyższa
nawet nie na sam dół, tylko trochę dam na dół suwak i już do góry leci, nie mogę zobaczyć swoich kontaktów bo zaraz na samej górze jestem
jak zrobić żeby tak nie było ?
destro
również mam taki problem. dołączam się do pytania.
stivo
Też mam ten problem, a jak o tym napisałem to dostałem odpowiedź, żebym poszukał i temat poleciał..
szpon
ja szukałem i nic nie znalazłem, dlatego założyłem nowy temat
szpon
rozwiązałem problem, przynajmniej u siebie, wyłączyłem wtyczkę Znikacz i już suwak sam nie idzie w górę
keeveek
spróbujcie tak zrobić z oknami windowsa, będzie to samo.. to nie błąd K tylko windowsa i wynika z tego, że przesuwacie suwak z wciśniętym klawiszem myszki i przesuwacie myszkę poza okno ciągle go trzymając. pozdrawiam
destro
oj chyba to nie to wink.gif
ciaastek
@keeveek: Tutaj chodzi o to, że suwak przesuwa się nie sam dół, następnie puszcza się klawisz myszki (lub nie) i po ok. 2 sekundach suwak "skacze" do góry.

W każdym razie nie chodzi tu o to co Ty mówisz. To jest błąd K.

EDIT: Wydaje mi się, że jest to spowodowane odświeżaniem rostera, co dzięki Znikaczowi jest częstsze. Jednak bez tej wtyczki również to się dzieje.
ZenitH
Ja proponuję wylączyć wtyczke Znikacz bo to od niej zależy powyższy problem:/ U mnie również była taka sytuacja, jak tylko wyłączyłem wtyczke znikacz to przestało "skakać" do góry. Może wystarczyły by małe poprawki w tej własnie wtyczce tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.