Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: http://debilneopisy.pl
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
MapMan
Witam. Na wstepnie mowie ze nie znam sie zabardzo na cpp, moje umiejetnosci koncza sie na napisaniu "hello world" smile.gif

Mam pomysl na wtyczke do konnekta która pobierala by opisy z roznych kategorii ze strony debilneopisy.pl i wstawiala je w nasz opis. Sami autorzy strony zrobili juz dobry feed w formacie rss lub txt dlatego mysle ze napisanie takiego plugina nie powinno byc trudne. Wtyczka musiala by pobierac opis z danego linku np:
http://debilneopisy.pl/feed,txt,najlepsze,6,1
a nastepnie wstawiac go w nasz opis. I tak np. co godzine opis z innej kategorii lub poprostu jakis inny przypadkowy opis (tutaj musialo by wejsc w gre rss zeby wybierac jeden opis z posrod wszystkich, chociaz zrobienie tego z txt pewnie tez jest mozliwe). Przykladowy opis:
CODE
„ZerwałamZTymIdiotąBoPowiedziałŻeNielubiBłyszczyka! :[”


Dobrze by bylo gdyby mozna tez bylo zaznaczyc kategorie danego opisu np:
CODE
Uczucia:
„ZerwałamZTymIdiotąBoPowiedziałŻeNielubiBłyszczyka! :[”



Co wy na to? Nie wydaje sie to bardzo trudne do napisania a moze byc niezla i powinna pietnowac osoby wstawiajace sobie takie opisy.

Pozdrawiam.
jiobel.
Debilizm.
GuZiK
http://debilneopisy.pl/boty nie wystarcza? +opcja"kradnij opis" z podajże wtyczki funk...

co nie zmienia faktu, że zgadzam się z jioblem...
psota
Bardziej będzie piętnować osoby normalne
saCOOL
Poczytałem z ciekawości kilka z tych opisów zaklasyfikowanych jako Najlepsze i faktycznie jakbym coś takiego miał na liście kontaktów to by mnie krew zalała. Nie rozumiem czemu nie wywalacie (do ogółu, Który tego nie robi :>) takich ludzi od razu.

Jednakowoż tekst na stronie głównej:
QUOTE
Mamy nadzieję, że tworząc DebilneOpisy.pl damy choć trochę do myślenia osobom, które męczą otoczenie swoimi opisami na gadu-gadu poprzez

publiczne przeżywanie swoich miłosnych uniesień i upadków w statusach takich jak: „k0ff4m CiE Mi$ku” na przemian z „BYŁEŚ POMYŁKĄ TERAZ TO WIEM !!!!!!!!!!!”, zazwyczaj adresowanych do jednej osoby
ciągłe umartwianie się nad swoim losem: „w domu :/”, „w szkole :/”, „w pracy :/”, „w dużym pokoju :/”
przekonywanie wszystkich, że zawsze są od nich trzy razy bardziej zarobione pisząc „dzień na wysokich obrotach...”, czy też wymieniając wszystkie miejsca do jakich mają zamiar się danego dnia udać: „Sql/kościół/lekcje/bd o 20.00!”
wklejanie złotych myśli rodem z blogu dwunastolatki, takich jak „Maska wyraża więcej niż twarz”
uprawianie dennej poezji w stylu „Zabite anioly spia wiecznym snem...”
pisanie w ten sposób: „//200% Error :] // nigdy więcej piwa :] // pierwszy śnieg!! biggrin.gif
serwowanie genialnych odkryć typu „wszystko się może zdarzyć ;-)))))))”
ustawianie serii świeczek za każdym razem jak na Onet.pl napiszą o czyjejś śmierci
systematyczne informowanie całego świata, o tym że właśnie biorą „prysznic :-)” albo jedzą „obiadek tongue.gif
oraz podniecanie się byle pierdołami, które dla każdego człowieka są normalną rzeczą


Przecież opisy są właśnie po to, żeby ustawiać w nich pierdoły.. W pewnym momencie człowiek wyrasta z tego :>.

EDIT: Co do tej wtyczki to wystarczyłby skrypt do checky, tylko nie wiem po co to komu potrzebne..
MapMan
QUOTE(jiobel. @ 22.02.2007 - 22:18) *

Debilizm.

Nie ma to jak profesjonalna odpowiedz "eksperta".

QUOTE(GuZiK @ 22.02.2007 - 22:26) *

http://debilneopisy.pl/boty nie wystarcza? +opcja"kradnij opis" z podajże wtyczki funk...

co nie zmienia faktu, że zgadzam się z jioblem...

Nie wiedzialem ze istnieje taka mozliwosc(wtyczka), skoro tak to dobrze.
D3nY
bez sensu, po co się w ogóle zajmować takim czymś..
saCOOL też mi się wydaje, że skrypt do checky`iego wystarczyłby w zupełności! Ale mi do takich głupot się nawet go nie chce napisać..
Pozdro:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.