Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: reset konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
LooZ^
Nie daloby sie dac jakiegos malego, szybkiego przycisku do resetowania konnekta ? smile.gif Czasami sie bardzo przydaje...
miluti
kBot posiada funkcję Restart, jak na razie to najszybsze rozwiązanie Twojego problemu smile.gif
pienio
imo nie jest to zbyt konieczne. lepej (i szybciej!) wyciagnac sobie ikonke konnekta gdzies na wierzch.
i odpalasz kiedy chcesz! smile.gif
LooZ^
miluti : Wiem, ale wszyscy wiemy tez jak kbot dziala smile.gif

pienio : Na moim gruchocie nie idzie to tak szybko jak bym chcial tongue.gif
jankez
restart by się przydał, a wydaje mi sie że nie jest to nic skomplikowanego.
Sahasrara
Ale nie ma także sensu zawalać Konnekta zbyt niszowymi opcjami... Poczekajcie na stabilnego k.bota, osobny przycisk gdzieś na wierzchu to kiepski pomysł.
pienio
QUOTE(LooZ^)
(...)pienio : Na moim gruchocie nie idzie to tak szybko jak bym chcial tongue.gif

hmm.. mysle ze gdyby konnekt mial opcje restartu to by nie bylo to szybsze niz reczne odpalenie.
QUOTE(Sahasrara)
Ale nie ma także sensu zawalać Konnekta zbyt niszowymi opcjami... Poczekajcie na stabilnego k.bota, osobny przycisk gdzieś na wierzchu to kiepski pomysł.

tez mi sie wydaje, ze nie nalezy przesadzac z opcjami. bo przeciez 'w pelni konfigurowalny' nie oznacza 'majacy 10^121 opcji'.
a z osobnym przyciskiem to sie zle wyrazilem. chodzi mi po prostu o zwykly skrot, u mnie np jest w quick launch'u i sprawdza sie swietnie!
case
QUOTE(pienio)
QUOTE(LooZ^)
(...)pienio : Na moim gruchocie nie idzie to tak szybko jak bym chcial tongue.gif

hmm.. mysle ze gdyby konnekt mial opcje restartu to by nie bylo to szybsze niz reczne odpalenie.

tez nie wydaje mi sie, zeby robilo to roznice

...i przylaczam sie, zeby poczekac na Bot'a, bo przeciez taka opcja od dawna w nim istnieje :wink:
Olórin
był kiedyś podobny watek i ktos nawet podal kod do skompilowania restartujacy konnekta smile.gif poszukajcie go:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.