Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja do Cenruzki - odpisywanie do rozmowcy
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
spidi
Witam
Pobralem dzisiaj wtyczke KoreKtor, lecz uwazam, ze jest niestabilna wersja do mojej propozycji, wiec za cel modyfikacji wzialem Cenzurke.

Ta wtyczka posiada swoja baze niedozwolonych slow - kiedy zostana one do nas wyslane uzytkownik, ktory to wyslal i ja otrzymujemy w zaleznosci od typu wypowiedzi teksty :

1.Wiadomość została usunięta ponieważ zawierała słowa niecenzuralne
2.Wiadomość została usunięta ponieważ została uznana za łańcuszek
3.Wiadomość została usunięta ponieważ zawierała słowa nieakceptowane przez rozmówcę

Najbardziej interesuje mnie numer 3. Modyfikacja mialaby polegac na odpowiedzi do uzytkowinka, ktory wyslalby mi 'nieakceptowane' przeze mnie slowo np.

Slowo nieakceptowane przeze mnei to " krowe " i kiedy zostaloby one wyslane do mnie przez jakas osobe chcialbym aby zostal wyslane do osoby, ktora to wyslala tekst, ktory wczesniej zostal wpisany przeze mnie na ewentualnosc, w ktorej mialbym otrzymac nieakceptowane przeze mnei slowo. Ale... ! Jesli pojawi sie nieakceptowane slowo to nie chcialbym, aby cale zdanie bylo zastepowane jednym z trzech komunikatow podanych przez autora wtyczki. Podam przykad :

Czesc, moj dziadek ma krowe na dzialce -> ( teraz zadzialalaby Cenzurka ) => Czesc, moj dziadek ma [ tekst ktory wczesniej wpisalbym na wypadek otrzymania nieakceptowanego przeze mnie slowa ] na dzialce



Co o tym myslicie?
zhvir
korektor jest całkiem stabilny jak się go w odpowiedni sposób zmusi do działania (rozwiązania są na forum), a twoja propozycja idealnie pasuje do tego co korektor udostępnia
keeveek
ale używając koreKtora i cenzurKi nie da się osiągnąć tych dwóch rzeczy naraz

(wysyłanie komunikatu do nadawcy wiadomości, że nie została wyświetlona, oraz zamiany krowy na owcę)
Mucha
Wtyczka jest OS, można sobie dopisać, ja nie zamierzam dodawać bo mnie to niepotrzebne.
spidi
Jesli chodzi o instalacje Korektora to instalowalem od najstarszej do najnowszej... Po pierwszym uruchomieniu bylo ok, lecz pozniej ... krytyk za krytykiem.

Kreator zmieni tylko mi jak napisze, albo ktos do mnie napisze nieakceptowane slowo i nie wysle komunikatu do osoby, ktora wyslala.

Ps. gdybym potrafil zrobic taka modyfikacje to bym nie umieszczal nowego tematu?!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.