Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Sebaseba1987
Moj problem polega na tym ze czasami po uruchomienia kompa, podczas wlaczania Konnekta wyskakuje cos takiego:

i nie wczytuje sie zeden skin do k.notify. Musze wejsc w opcje daje "podglad", "zastosuj" i juz wszystko jest OK.
Najczesciej tak sie dzieje gdy wlaczam kompa pierwszy raz w danym dniu...

Czy ktos ma jakies pomysly jak to naprawic?
z gory dzieki za wszelkie wskazowki wink.gif
POZDRO4ALL
jiobel.
Defragmentacja dysku powinna pomóc – inaczej.
Sebaseba1987
Chodzi mi o inny sposob... kilka dni temu robilem formata wiec na dysku na razie porzadek jest smile.gif
jiobel.
Sprawdzenie jakimś programem, czy czasem dysk nie siada.
Sebaseba1987
Robilem defragmentacje O&O Defrag Professional. Teraz pliki zfragmentowane zajmuja u mnie 5% dysku, a na partycji z Konnektem zaledwie 0,6%... dysk zadnych bledow nie ma... ma ktos jeszcze jakies pomysly...? troche to irytuje mnie juz :/

-EDIT-
moze cos z kolejnoscia wtyczek??
stivo
Nie wyłączaj kompa, tylko hibernuj tongue.gif
Sebaseba1987
Coraz ciekawsze propozycje biggrin.gif jeszcze ktos ma jakies?? wink.gif
Lwiczek
Mialem podobny problem tyle że ze stylami do kStyle (nie wczytywalo ikonek) a raz pojawił się podobny komunikat do Twojego. Format dysku + ustawienie mu ntfs a nie fat zalatwilo sprawe (a ze dysk leiwy i ledwo dyszy... wink.gif )
MihAoo3k
Witam,
Mam identyczny problem. Pojawia mi się na dwóch komputerach. Jeden stacjonarny, drugi laptop. Obydwa posiadają windowsa xp ze wszystkimi aktualizacjami.
Niestety rozwiązania na ten problem nie znalazłem:(..
Sebaseba1987
Jedyne rozwiazanie jakie znalazlem to przeniesienie calego folderu konnekta na inna partycje... Moze rzeczywiscie ta partycje mam za bardzo sfragmentowana, ale defragmentacja nie pomogla...
@MihAoo3k: jakbys przenosil K na inna partycje nie zapomnij pozmieniac wszyskich sciezek ( tłoK, style, notify itd. )
MihAoo3k
na laptopie mam tylko jedną partycję mad.gif Skasowałem wszystkie style notify i zostawiłem tylko jeden z którego korzystam-zobaczymy czy to coś pomoże. Dziwne, że na dwóch komputerach pojawia się ten sam problem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.