Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wyłączanie konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
exBBoi
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x014E79C3 in the main Thread.
Information: can't read 58

inIM: 10108(0x12c8f0 , 0x0)(30B) [kJabber->wXP UI]

Stack trace:
.000079C3 [kZmieniacz_1.4.1.19]



Nastąpi zamknięcie programu!


Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, żeby Konnekt sie wiechnoł przy wyłączaniu. Logi proszę i dziekuje smile.gif
szpon
wyłącz lub zmień wtyczkę k.zmieniacz na wersję 0.4.0.0
exBBoi
ale to tylko raz mi sie zdarzyło. ;] na wersje 0.4? przecież teraz jest 1.4
Sija
szpon: jeszcze troche takich zlotych rad i bedziesz czekal czy sie w ogole pojawia...

co do bledu moze to byc rowniez wina kJabbera, niemniej wyglada to na losowy blad ktorym nie musisz sie jakos szczegolnie przejmowac wink.gif
szpon
na wersje 0.4 napisałem bo ja mam tą wersję od bardzo bardzo dawna i ani jednego problemu z nią nie miałem
a skoro mowa o 1.4 wersji szukałem jej i nie znalazłem, może jest lepsza od 0.4 no raczej na pewno
mógłby mi ktoś dać link do pobrania, bardzo bym prosił
exBBoi
QUOTE(Sija @ 26.02.2007 - 20:58) *

szpon: jeszcze troche takich zlotych rad i bedziesz czekal czy sie w ogole pojawia...

co do bledu moze to byc rowniez wina kJabbera, niemniej wyglada to na losowy blad ktorym nie musisz sie jakos szczegolnie przejmowac wink.gif


Tak właśnie myślałem że to jakiś losowy błąd, bo tylko raz mi się pokazał. Ale wiesz pomyślałem że powinienem poinformować twórców o tym. I to robie jako lojalny user Konnekt'a wink.gif

pozdro
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.