Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [kduoview] Blog
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kDuoView)
szczeniak191
Blog - 1.21

Blog jest to port mirandowskiego stylu stworzonego przez Scorpio.
Przeniesiony na konnekta przez szczeniak191 & zhvir (serdeczne podziękowania smile.gif )

W stylu wykorzystano fragmenty kodu Riddle'a i Zimaq'a





Change log:

Wersja 1.21:
- Automatyczne ustawianie metody przezroczystości w zależności od posiadanej wersji Internet Explorera
- drobne poprawki

Wersja 1.20:
- wygląd bardziej zbliżony do orginału
- jedna wersja pod IE6, IE7
- poprawne działanie pod kontrolką Mozilli
- zmieniony wygląd górnego panelu
- zmieniony wygląd linków
- poprawa błędów

Wersja 1.00:
- dynamiczne zakończenia
- 2 wersje pod IE6 i IE7
- statyczny górny panel
- avatary sieci

Do zrobienia:
- Łamanie linków
- miniBlog (styl minimalistyczny)
- różna kolorystyka

Uwagi:

- Skrypt js zastosowany w panelu automatycznie obcina 3 ostanie znaki. Jak ktoś ma format daty HH:MM czy podobne to panel nie będzie wyświetlany prawidłowo. Zamiast rozmowa rozpoczęta o 11:32 będzie pisało, że rozmowa rozpoczęta o 11. W takim wypadku należy zmienić ustawienia godziny na HH:MM:SS lub odkomentować skrypt i zrobić po swojemu


Plz enjoy smile.gif

Załączniki

zhvir
pobierać, testować, oceniać!!!
saCOOL
Śliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiczne. Czekam na minimala teraz :>.
Chciałbym mniejsze panele i czcionki, mniej miejsca pomiędzy wychodzącymi a przychodzącymi (czy komunikatami).
Mucha
Bardzo ładne.
Taka sugestia, zamiast tworzenia 2 oddzielnych plików może dać komentarze warunkowe w nagłówku?
CODE
<!--[if IE 7]>
...
<![endif]-->
No i pod Mozillą nie działają obrazki.
Spass
Co to znaczy "Look difrent"?

A jeśli chodzi o sam styl, to wszystko wygląda bardzo fajnie, poza odstępami wiadomości. Zwiększyłbym minimalnie górny padding tekstu wiadomości, a zmniejszyłbym dolny (o ile budowa stylu na to pozwala). IMHO styl wyglądałby wtedy lepiej.
Suchy
Powinno być "Looks different" (but no, it isn't).
D3nY
Brawo dla autora [a może grupy ludzi-autorów, którzy pracowali na tym dziełem!]. Jest naprawdę bardzo ładne, prezentuje się niesamowicie! Jeszcze raz brawa i gratulacje! Czekamy na więcej! [bo chyba powstanie jeszcze, coś - te style są bardzo ładne].
BRAWO i pozdrawiam:)
keeveek
Suchy, raczej ewentualnie "it doesn't" wink.gif
ciaastek
QUOTE
prezentuję się niesamowicie!

Pozwól reszcie ocenić jak się prezentujesz ^^

Się zaczęło wytykanie błędów językowych, ale w sumie słusznie. Nie dość, że to "dobra akcja" to "difrent" rzeczywiście odstrasza.
szczeniak191
Hehe sorry za błędy ale robiłem to późno w nocy (poprawie) tongue.gif
zimaq
Sorry, ale dla mnie to pudełko w pierwszym screenie wygląda wieśniacko.

A styl? Jak dla mnie za cukierkowy, ale może się nie znam happy.gif
keeveek
pudełko wygląda jak opakowanie komputerowych szachów, ale to nieważne tongue.gif
Spass
Nie wiem skąd ta moda na pudełka, ale do tego z a0x set 3 trochę temu 'Blogowemu' brakuje.



Wracając do samego stylu. Planujesz inne wersje kolorystyczne? Na przykład taką jak oryginał.
szczeniak191
Macie racje co do pudełka ale to pierwsze jakie zrobiłem. A nad wersjami kolorystycznymi się pomyśli smile.gif chociaż te orginalne kolory nie zbyt mi odpowiadają ale czego to się nie robi dla użytkowników biggrin.gif
szczeniak191
Przepraszam, że tak post pod postem ale styl został aktualizowany do wersji 1.20 (patrz góra)
zhvir
nowa wersja stylu w pierwszym poście

w wersji 1.21 zastosowano komentarze warunkowe (thx mucha za pomysł), które automatycznie ustawiają metodę przezroczystości png w zależności od posiadanej wersji Internet Explorera
QUOTE
<!--[if IE 7]>
...
<![endif]-->
hazard
Link nie działa

Już działa biggrin.gif, zaraz sprawdzę jak to się prezentuje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.