Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dziwne ikonki we wszystkich shematach k.style
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
szpon
witam, czemu mam jakieś takie dziwne ikonki, najlepiej pokaże screeny
tak wygląda ikonka przy kontakcie który zaznaczę, jak widzicie wygląda całkiem dobrze
a tak wyglądają ikonki przy reszcie kontaktach które normalnie mam odznaczone

jak widzicie wszystkie ikonki są zamazane a przecież nie będę każdej osoby zaznaczał tongue.gif
problem dotyczy też sieci AQQ, też są takie ikonki zamazane, tylko przy zaznaczonych jest normalnie
tło listy kontaktów mam czarne, jak rozjaśnię to wszystkie ikonki są normalne ale ja wolę ciemne a dużo tutaj widziałem screenów jak osoby pokazywały swojego konnekta i wiele miało ciemne tła i miały normalnie ikonki
proszę o pomoc, jak zrobić normalnie ikonki takie jak przy zaznaczonych itd...

aha zapomniałem dodać: problem występuje we wszystkich schematach, czyli obojętnie czy mam schemat domyślny, tango, stoned czy inny, jak mam czarne tło to zawsze ikonki są jak by takie zamazane
jiobel.
A topic Tłoka czytałeś?
szpon
no tam pisze że do zrobienia jest poprawienie wyświetlania ikonek (przezroczystość)
ale napisałem że dużo osób zamieszczało screeny na których normalnie ikonki się wyświetlały w ciemnym tle tylko u mnie jest coś nie tak

Edit: już jest w porządku wszystko, tam gdzie pisze wyświetlaj gradientowe tło nacisnąłem na Automatycznie dopasuj kolor tła i ikonki już są normalnie, ale super
Sija
szpon: moderacja Twoich postow stala sie faktem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.