Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Proxy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
LegionPolski
Witam. Mam w domu laptopa podłączonego pod komputer z dostępem do internetu - laptop ma dostęp do netu przez proxy - firefoxa bezproblemowo można skonfigurować, ale z Konnektem mi nie wychodzi [uzywam tylko wtyczki do gg].

W ustawieniach proxy jako adres ip serwera wpisuje wew. adres ip mojego głównego komputera, a jako port 808 [próbowałem z wieloma], wyłączałem i włączałem "uzywaj proxy tylko do http" i kiedy jest to zaznaczone -standardowo, nieudane łączenie od razu. Przy odznaczeniu wydaje sie byc ok, łączy, ale nie do konca,bo w koncu tez program stwierdza, ze nie moze znalezc serwera. wtf? co ja robie zle? bardzo prosze o jakies rady.


Z gory dzieki.
stivo
A może port 8080?
LegionPolski
właśnie nie, 8080 tez patrzalem ;/


heeelp mee smile.gif
corne
mam dokładnie ten sam problem i wszystkie możliwości ustawienia nic nie dają włączając wpisanie loginu i hasła dostępowego do serwera proxy choć w Skype i Mozilli działa i bez tego
luka80
zgłaszam podobny problem, gg łączy się przez proxy po wpisaniu adresu proxy, natomiast konnekt nie chce
Bakerson
ja nie łaczę się przez proxy a często mam problemy z gg :/ zobacz na necie monitor gg i skopiuj sobie działające serwery może to pomoże wink.gif ale nie daję głowy gdyż nigdy nie bawiłem się w proxy tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.