Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: CowGirl + shineblu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Versago
Mam pytanko, czy daloby sie jakos polaczyc te dwa style ? i jesli tak to ladnie bym prosil o cos takiego. Kieruje to glownie do case'a bo shineblu jest jego, niestety nie wiem czyj jest CowGirl. Z gory dziekuje za pomoc
case
juz w katalogu :wink:

user posted image
Versago
case, wyglada swietnie, naprawde pieknie dziekuje i szacuneczek dla Ciebie. Gdyby tylko byla taka mozliwosc to odstawilbym Ci za to potezne piwko. Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
LooZ^
Ja sobie to sam polaczylem smile.gif Tzn. zmienilem ten rysunek na : http://www.plakaty.pl/big/pho136.jpg <= chyba nikt sie nie obrazi ;P
ZenOm
Widze ze sie troche spoznilem smile.gif case byl torche szybszy biggrin.gif

A ja od wczoraj mam polaczony z normalnym shine smile.gif, przy okazji dodalem do katalogu drugi moj styl w podobnym klimacie oparty na konnekted people biggrin.gif

zanim pojawi sie w katalogu dostepny jest tutaj

user posted image
case
QUOTE(Versago)
case, wyglada swietnie, naprawde pieknie dziekuje i szacuneczek dla Ciebie. Gdyby tylko byla taka mozliwosc to odstawilbym Ci za to potezne piwko. Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.

heh, no to czekam :wink:

nie wiedzialem tylko do kogo zwrocic sie z pytaniem, czy moge polaczyc te dwa style, bo CowGirl nie mial autora - ZenOm nie gniewasz sie :?: :twisted:
ZenOm
a czemu mam sie gniewac smile.gif ja tylko przerobilem styl kogos innego, obrazka tez nie rysowalem wiec nie ma problemu biggrin.gif

i jeszcze jeden styl oparty na moim ulubionym Konnekted people biggrin.gif, miły zczochrany bóbr na srodku okna rozmowy biggrin.gif pobierz tutaj

user posted image
werw0e
na przyszłość może dołączyć w konnekcie avatary i na środku rozmowy:DDDD
albo jeszcze lepiej zdjęcie, dla każdego inne:D
bakerss
QUOTE
i jeszcze jeden styl oparty na moim ulubionym Konnekted people , miły zczochrany bóbr na srodku okna rozmowy pobierz tutaj

ahahhaa normalnie rozbrojił mnie ten text laugh.gif
hao
QUOTE
na przyszłość może dołączyć w konnekcie avatary i na środku rozmowy:DDDD
albo jeszcze lepiej zdjęcie, dla każdego inne:D


Możesz każdej osobie ustawić inny styl... smile.gif
werw0e
QUOTE(hao)
Możesz każdej osobie ustawić inny styl... smile.gif


tak ale przy dużej liście konntaktów sprawiłoby to problem
a takto tylko jakiś tekst w stylu definiował by włączenie avatara, zdjęcia ;D
UNK
a jest mozliwosc ustawienia tapety w miejscu w ktorym sie pisze ??
case
QUOTE(UNK)
a jest mozliwosc ustawienia tapety w miejscu w ktorym sie pisze ??

tak...
Olórin
case: IMHO nie da sie w tej wersji ;p kuba nie podmienial tej kontrolki smile.gif
nix
QUOTE(Olórin)
case: IMHO nie da sie w tej wersji ;p kuba nie podmienial tej kontrolki :)

potwierdzam :]
case
nie wiem co sie ze mna dzieje...

QUOTE(UNK)
...w miejscu w ktorym sie pisze ??


sorry, zle Cie zrozumialem, oczywiscie, ze sie nie da...

...w takim razie, na miejscu jest pytanie, czy bedzie to mozliwe w nowej wersji kIEview...?

PS: UNK, musi Ci wystarczyc puki co zmiana koloru tego pola smile.gif
UNK
no nic sie nei staloe case wink.gif
moje pytanie takie same czy bedzie takie cos
niom teraz w sumie mam czarne do stylu shineblu + CowGirl ale to nie wazne ;P
nix
QUOTE(case)
...w takim razie, na miejscu jest pytanie, czy bedzie to mozliwe w nowej wersji kIEview...?


w najblizszym czasie nie zamierzam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.