Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ciaastek's Konnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
ciaastek
Prosz...



kStyle - Tango
kIEview - zmodyfikowane areao4
K.Notify - areao4

Roster:
Tło - tapeta (TloK)
Kontakt - AvantGarde LT Medium Caps, 8
Opis - AvantGarde LT Medium, 7


A Windows?
VS - areao4.4 v2 (brown)
Wallpaper - Zmieszanie dwóch tapet z paczki j3concepts
Ikony - Super Tango Patcher (Tango)
vicotti
Świetnie masz to skomponowane ...

Mógłbyś zapodać download do:

kStyle - Tango
kIEview - zmodyfikowane areao4
K.Notify

andrzejos
zapodaj sobie opcję szukaj na forum
ze0x
Świetne smile.gif podoba mi sie bardzo.
mariush
Ciaastek, widzę że mimo "obrzydliwości" brązowego areao, ów VS używasz wink.gif Być może zabiorę się za wersję brąz w ten weekend smile.gif
EmiLio
fajny, ale jak zrobiles w oknie rozmowy, w tym miejscu gdzie się wpisuje wiadomość, półprzezroczystość???
Spass
EmiLio, przecież "w tym miejscu gdzie się wpisuje wiadomość" nie ma żadnej półprzezroczystości na tym screenie.

// (do postu poniżej) A faktycznie. Jest. Ale musiałem się przyjrzeć na sporym powiększeniu żeby to zauważyć.
ciaastek
yamcha: Postanowiłem się przełamać, poużywałem parę godzin i mi się spodobał smile.gif

Spass: Owszem jest. Przypatrz się w prawy górny róg "tego miejsca"

EmiLio: TabletKa. W ustawieniach tej wtyczki jest możliwość włączenia przezroczystości okna rozmowy.
amon'
fajnie że się spodobał, ale zielony i brązowy przyprawia o niestrawność w tym wypadku. knotify mogłeś się pofatygować, żeby zmienić na swoje kolory, to nie jest mount everest graficzny, poza tym czcionka systemowa a co za tym idzie konnektowa miala juz swoje pięć minut.

poza tym zauważyłem że area strasznie niestabilna jest.
ciaastek
Że co przepraszam? Mam nadzieję że chodzi o ten (dla mnie już niezauważalny) odcień zielonego w tle okienek. Bo wersja kolorystyczna to żółty. Podobnie jak Notify. Troszkę przypatrzeć się proszę.

Co do czcionki to nie rozumiem o co chodzi?
amon'
ojej, jak to jest żółty to już w ogóle....
jiobel.
Area niestabilna. No tak…

Pytanie do reszty – o co mu do :-) chodzi?!

A tak w ogóle amon` to Twoje desktopy na dA powalają. Jesteś prawdziwym pro. ;-]
amon'
nie no patrzę tylko na estetyke. a area naprwdę była u mnie niestabilna, zwalniała kompa dosc mocno i bylo tak dopoki nie zmieniłem msstyle. ale tu juz problemy do autoreczki heylove kierowane.
mariush
QUOTE(sjp.pwn.pl)
niestabilny
1. przechylający się w różne strony
2. charakteryzujący się brakiem stabilizacji, zmieniający się

Co to ma wspólnego ze spowalnianiem kompa? z resztą jakie w ogóle spowalnianie?!
ciaastek


kStyle - Tango
kDuoView - zmodyfikowane Avocado
K.Notify - areao4

Roster:
Tło - lekko przyciemniona tapeta (TloK)
Kontakt - Franklin Gothic Medium, 8
Opis - Franklin Gothic Medium, 7

ved
Pizdusiowate kolory IMHO
EmiLio
Widzę że nagła zmiana klimatu, mimo tych "kolorów" wygląda to całkiem nieźle huh.gif
ciaastek
Kolory mają pasować do tapety.
EmiLio
Mówiłem o całości
phantom
QUOTE(ciaastek @ 12.06.2007 - 12:34) *

kDuoView - zmodyfikowane Avocado

Jak ustawiles, aby w tle okna rozmowy wyswietlana byla tapeta?
dampis
@phantom poczytaj tutaj
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.