Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ogólna pomoc
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
krystoferiko
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem na forum poraz pierwszy dlatego prosze o wyrozumiałość. Na komunikator konnekt trafiłem zupełnie przypadkowo (chciałem zmienić ciągle zawieszające się i nie poprawnie funkcjonujące gg). Ale już na początku pojawily sie problemy. Nie brdazo potrafię posługiwac się tym "cudeńkiem". Mam naprawdę bardzo wiele pytań np. jak ustawić tryb away (czytałem forum, ale nie wiem co robie nie tak, nie chce działać), emotki z gg itd. Bradzo prosze secjalistów od tego komunikatorka, aby pomogli mi go poprawnie skonfigurować: o to moje gg 10481103. Z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam
Konrado
Czy tak trudno skorzystać z FAQ lub "szukaj" na forum?
MSQ
FAQ przecież padło...
krystoferiko
Szukałem na FAQ i nic...znalazłem tam posty, które nie mówią dokładnie co i jak. Konnekta mam bardzo króciutko. Chce, aby jeśli ktoś do mnie pisze wyskakiwał komunikat jestem w szkole...[>kom<]....bede wieczorkiem. Jak mam to ustawić, gdzie wpisać??
lukaszgl
amon' Olew.k to nie jest dobra podpowiedź.

krystoferiko Poszukaj wątku na forum o wtyczce kAway2.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.