Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify - Trzeba poprawić
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Dyejcop
Witam.
Zauważyłem duży problem z K.notify a mianowicie jeśli mam załadowaną skórke która wymaga 32bitowej głębi kolorów to jak włanczam np. Gre króra zmienia mi tą właśnie głębie na 16bitową to zaraz wszystko schodzi do wina i wylatuje komunikat "Wybrana skórka wymaga 32bitowej głębi kolorów" i żeby pograć musze wyłączyć konnekta sad.gif. Można temu jakoś zaradzić ?? Może zrobić tak że przy zmianie głębi kolorów wtyczka automatycznie zostanie wyłączona a potem na powrót włączona (po przejściu do potrzednich ustawień wyświetlania)
(Win XP SP2)
nix
no tak zapomnialem o tym... trzeba bedzie to jakos rozwiazac... czy ma ktos jakis dobry pomysl na rozwiazanie problemu?
Olórin
moze zeby wtedy olewal skorke i pokazywal domyslna[tzn. brak skorki]?? albo robic 2 wersje grafiki dla skorek[32 bity i mniej]
Sahasrara
Nie mógłby k.notify sam konwertować palety 'w locie'? Możnaby zrobić jakieś cache itp. Chociaż pewnie to by 'kosztowało'...
Olórin
mogło by konwertowac [najlepsze rozwiazanie] i do cache[moze nawet zapisywac na dysku?]
hao
Ja jestem raczej za włączeniem domyślnej skórki i powiadomieniem o tym na kNotify...
nix
QUOTE(Sahasrara)
Nie mógłby k.notify sam konwertować palety 'w locie'? Możnaby zrobić jakieś cache itp. Chociaż pewnie to by 'kosztowało'...


konwertowanie mija sie z sensem bo "problem" grafiki 32 bit pojawia sie przy skorkach z przezroczystoscia... jest konieczna glebia 32 bitowa... nic tu nie da konwersja...

a tak wogole to czemu grasz w 16 bitowym kolorze w gre?? nie lepiej w 32? :P
hao
Pewnie dlatego, że w 16bitach na starszych kartach chodzi sporo płynniej... ZNam to z autopsji smile.gif
nix
QUOTE(hao)
Pewnie dlatego, że w 16bitach na starszych kartach chodzi sporo płynniej... ZNam to z autopsji :)


no to trzeba sobie zrobic upgrade sprzetu! :D
a tak na serio to trzbeba bedzie to jakos rozwiazac
vojtek
Moze po prostu dokonczyc opcje 'wykrwaj aplikacje pelnoekranowe' ? Jak ktos gra w gre to chyba na pelnym ekranie, poza tym podczas grania chyba nie interesuje go kto sie stal dostepny, kto zmienil status etc..
karambol
no to ja sie dolacze.

a oprocz tego po wysciu z gierki (gierka zmieniala rozdzielczosc)
popup od k.notify pojawia mi sie na srodku ekranu.
cos chyba nie tak... :|

btw. to moj pierwszy post. witam wszystkich smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.