Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: blad ze znakami
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
witajcie

gdy probowalem wyslac caly skryptu kik czy img aby pokazac go komus konnekt sie zawiesil na to wyglada ze nie akceptuje tych znakow to samo sie dzieje jak wejde do histroi wylaczylem wtyczke kIEview i sprobowalem wyslac ale niestety dalej sie wieszalo
potem ciagle wieszanie sie po wlaczeniu konnekta wchodzeniu do zakladki wtyczki czy histroi gdy juz wejde do histroi nie moge kompaktowac zawiesza sie nonstop

ps. jesli ktos juz to zalwazyl to prosze o skasowanie tego teamtu i sorry smile.gif
case
moge prosic wersje z teletekstem?

...nic nie zrozumialem :?
prosze nacisnac 777

... mysle ze dev zrozumieja
Sahasrara
Myślę że nie bardzo. Jakich znaków nie akceptuje K. i co chciałeś wysłać?
cala zawartosc obu skryptow po tym sie zawiesil jesli nie akceptuje to jest to spory blad mysle ze trzeba to jakos naprawic bo teraz konnekt sie juz nie wlacza hostoria nie dzial a do zakladki wtyczki nie da sie wejsc
Sahasrara
Obawiam się że to wina samego k.bota - chociaż poza tym problem jest dość ciekawy. Spróbuj przenieść gdzieś plik plg.dtb ze swojego profilu - K. powinien spytać o wybór wtyczek od nowa i wtedy będziesz mógł wyłączyć k.bota.
Olórin
albo zmienic nazwe kbot.dll smile.gif
nie no z naprawa to ja sobie poradze to nie jest wazne i nie pisalem tu tego o tym jako moim problemie tylko o bleddzie ktory znalazlem

bo gdy ktos zacznie pisac i wysylac jakies znaczki to moze mu sie tak stac jak mi a potem juz nie wlaczy konnekta

edit

ale miales racje to byla wina k.bota po wylaczeniu go i wyslaniu img skryptu konnekt sie nie wiesza archiwum tez dzial ok kompaktowanie czy zakladka wtyczki wiem tez ze nie zalecacie uzywac kbota

co ciekawe probowalem zrobic teraz to samo i nic! nic sie nie wiesza zadnych problemow poprsot wysyla cala zawartosc skryptu i jest ok moglo byc to spowodowane specyficznym ustawieniem czegos cieszko mi to powiedziec ale jeszcze sprawdze czy sie zawiesi

edit 2

ok udalo sie chyba to ma jakis zwiazek z kik gdy go odpalilem wysylajac wiadomosc do zwyklego klieta gg czyli teoretycznie jest to wina kbot
hao
Na przyszłość: zamiast ruszać plg.dtb polecam:

konnekt.exe -?

i

konnekt.exe -plugins

Zupełnie na przyszłość:

konnekt.exe -profilesdir
i
konnekt.exe "-profilesdir=Nowy katalog profili"

Pozdrawiam biggrin.gif
czy ja wiem czy to mi sie przyda hmm napewno dla kogos kto nie bawi sie plikami to jest jakies ulatwienie z drogiej strony moze nie wiedziec jak wpisac komendy no ale dziekuje smile.gif moze sie przyda ja jednak wole robic to z poziomu windowsa ale i tak podziwiam wasza prace poprawianie drobych bledow i tych wiekszych swieta robota jednak przyznam sie ze w takich programach jak IM brakuje mi importu archiwum z np takiego Gadu-Gadu w postac... to wlasciwie jest obojetne czy bedzie to XML czy tak jak gg ma wlasne archiwum wazne zeby dzialalo i to dobrze

to tyle dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.