Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kpilot
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Raf
Przydałoby się tak przerobić wtyczkę kpilot aby jej przyciski były w oknie rozmowy (a'la wtyczka wapilot). Co wy na to? Chyba, że się jakoś da a ja o tym nie wiem wink.gif
Lukas77
Możesz używać obu wtyczek (tak jak ja), tylko w wapilocie wyłączyć 'pokazuj w oknie głównym" czy coś w tym stylu.
Kurcze, nie pomieszałem nic?
case
QUOTE(Lukas77)
Możesz używać obu wtyczek (tak jak ja), tylko w wapilocie wyłączyć 'pokazuj w oknie głównym\" czy coś w tym stylu.
Kurcze, nie pomieszałem nic?

nie pomieszales :wink:

ja mam podobnie...

a Ty Raf - user posted image szukaj na forum, bo na pewno byla nie raz mowa na ten temat 8)
Raf
No tak, tylko że zapomniałem napisać o Foobarze smile.gif WA mnie nie interesuje. Kpilot obsługuje foobara, ale nie da się wyświetlić w oknie rozmowy przycisków sterujących.
shw
tak apropos kpilota - winthux dal mi kiedystam zrodla, zeby wtyka nie umarla, ale sprawy sie pokomplikowaly - oprocz weekendow jestem odciety od neta, ale moze cos mi sie uda napisac. smile.gif
Raf
shw: byłoby cacy gdyby dało się coś zmienić smile.gif Opcja wyłączenia przycisków pod listą kontaktów i pokazanie ich w oknie rozmowy.
winthux
o ile dobrze pamiętam to chyba to już było zrobione, gdy przekazałem kod... jest tam duzo bledow i konnekt się wykrzaczał dlatego nie wydawałem wtedy a teraz to wogóle nie mam czasu nawet na włączenie kompa... :(
Raf
No to ja mam nadzieję, że jednak błędy kiedyś zostaną poprawione (chyba nie może być ich aż tak dużo w takiej wtyczce).
case
QUOTE(Raf)
No to ja mam nadzieję, że jednak błędy kiedyś zostaną poprawione (chyba nie może być ich aż tak dużo w takiej wtyczce).

moze ich byc baaaaaaardzo duzo, wtyczka moze nawet uniemozliwic kozystanie z programu [niektorzy z tego powodu wylaczaja np kBot'a] :wink:
Raf
Wiem coś o tym smile.gif
O błędach także zdaję sobie sprawę. Sam programuję tyle tylko, że w Delphi.
MiLKA
QUOTE(Raf)
Wiem coś o tym smile.gif
O błędach także zdaję sobie sprawę. Sam programuję tyle tylko, że w Delphi.

Prawie to jest to samo ;-) Podstawowa roznica jest alokacja pamieci na zmienne, kiedy w ObjectPascalu to nie jest tak bardzo wymagane, to w C++ jest to czasami dla mnie horror. Totez, narazie przed jakakolwiek publikacja swojej wtyczki musze ja odpluskwic, co teraz jest dla mnie ciezkie, bo wszystkie pomysly na wine bledow, ktore od czasu do czasu sie pojawiaja zniknely razem z przepisaniem czesci kodu sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.