Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blokowanie profilu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Aule
Hao, przydałoby sie tak przerobić konnekta, żeby dało sie blokować profil, tzn.żeby nie można go było zmienić, chyba że sie da ale ja o tym nic nie wiem. Pisząc ten temat sugerowałem sie nazwą tego fora, "propozycje"...

Pozdrowienia dla Raf'a biggrin.gif
Aule
Juhu!! Jest tam kto? Hao prosze żebyś sie wypowiedział. myśle że wprowadzenie jeszcze jednego parametru niebędzie czymś wielkim dla takiego mistrza jak ty. laugh.gif Mógłbyś wprowadzić stary, blokujący sie parametr który byłby w formie:

konnekt.exe -profile x

Ten parametr będzie sie blokował. Jak ktoś nie chce blokowania to wtedy wstawi:

konnekt.exe -profile=x

Prosze Hao zrób to, przecież dla ciebie to będzie 10min roboty. Naprawde mam bardzo wnerwiające rodzeństwo. Hao prosze.
pienio
o ile sie nie myle mozna ustawic haslo na profil, a o to chyba chodzi, nieprawdaz?
Aule
nie nie o to. Chodzi o to żeby wogle nie można było profilu zmienić, jak sie włączy z parametrem.
hao
Nie może być w programie opcja, że jakakolwiek pozycja nie działa, niezależnie od tego, jakie były parametry na starcie. A w ten sposób nie działałaby możliwość zmian profilu z menu. Jest to bardzo proste do napisania jako wtyczka smile.gif Wystarczy ukryć jedną akcję - tą z menu profili, więc może ktoś kto zna już API konnektowe Ci pomoże...
Aule
Jak kto umie psać wtyki to prosze o pomoc. Patrzcie wyżej. Prosze was. Niech moc bedzie z wami. 8)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.