Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Roznice w godzinach wiadomosci
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
lelusz
Da sie jakos zsynchronizowac zegary wiadomosci ? Bo jak ktos mi cos przysyla zalozmy o 14.00(taka jest godzina przy jego wiadomosci) a ja momentalnie odpisze to moja wiadomosc jest podana z kilkoma minuta wczesniej/pozniej. Mimo, ze jak juz wspomnialem odpowiedz byla natychmiastowa.

Wyglada to mniej wiecej tak:

lelu: (16:25)
kilka minut nawet
zeNq: (16:21)
hmm nie


chwile pozniej qmpel mi wkleja loga:

Bartek: (16:21)
kilka minut nawet
Ja: (16:22)
hmm nie


jak widac, u mnie moja wiadomosc zostala o 5 minut wyslana pozniej niz jego odpowiedz[lol:P] a u niego jest elegancko :/

i ja i on uzywamy konnekta. Taki blad mam ze wszystkimi z kim bym nie rozmawial :/
dulek000
Spróbuj nieco zsynchronizować zegarek systemowy.
ZenitH
A próbowałeś zsynchronizować zegar systemowy z internetu?? Możliwe, że dlatego masz tak bo żle masz nastawiony zegarek systemowy. Bo jak sie nie myle to na konnekcie pokazuje sie czas według twojego zegara a np twój kolega ma inaczej i dlatego taka rożnica
saCOOL
Z siecią aqq jest różnica 1 godzina :>.
lelusz
wlasnie to wina wtyczki ;/
teortycznie mi pomaga (reczne bo automatyczne nie dziala:P) zsynchronizowanie zegara... ale wtedy bede sie spoznial do szkoly ;]] -mialem 4-5 minut przyspieszony zegar ;P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.