Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PLAY
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
raben
Taka prośba mała, a więc dziś wystartowała nowa sieć komórkowa P4-Play w takim przypadku przydała by się wtyczka do Konnekta obsługująca takową bramke od PLAY'a smile.gif Chyba nic nie muszę dodawać bo to chyba nie jest skomplikowane, to co napisałem tongue.gif Ktoś się podejmie ?smile.gif
keeveek
raczej nie wtyczka a skrypt bramki. Jednakże niektóre bramki nie są nawet poprawiane więc na powstanie nowych bym tak prędko nie liczył..
EmiLio
Jeżeli już chodzi o tą sieć play, to dobra będzie?
keeveek
jedno jest pewne - droga.
zhvir
http://www.playmobile.pl/
keeveek
to logo jest zboczone
Lwiczek
QUOTE
jedno jest pewne - droga.


Dlaczego? Podstawowe ceny są niższe (nie jakoś kosmicznie, ale zawsze) a to na pewno spowoduje ruchy u innych - nic tylko się cieszyc smile.gif
keeveek
zobacz na ofertę telefonów. Dobre telefony tylko przy abonamencie 100 zł, ale faktycznie ruch na rynku wzrośnie, zwłaszcza, że UE spowoduje, że polscy operatorzy bedą musieli zmniejszyć ceny połączeń międzynarodowych nawet o 70 pc smile.gif
zhvir
Żaden operator nie daje dobrych telefonów za 1zł w najniższych abonamentach, natomiast patrząc na ofertę playa to gdybym nie był związany z innym operatorem, z przyjemnością wybrałbym telefon LG KU310 lub Samsung Z400, o których nie można chyba powiedzieć że są słabe.
Inna sprawa to koszt połączeń... szczególnie brakowałoby mi darmowych rozmów z jedną osobą co jest już raczej standardem u pozostałych operatorów nawet przy niższych abonamentach. Brak tej usługi byłby w moim przypadku fatalny w skutkach po przyjściu fakturki :> i nawet znacznie niższe koszty połączeń podstawowych nie zrekompensowałyby mi tego.

Lwiczek
I to jest właśnie możliwość wyboru. Mnie akurat nie potrzeba usług typu za darmo do wybranej osoby czy też wypaśnych telefonów do abo (dalej mam siemensa c45 i w najbliższym czasie go zmieniać nie bede tongue.gif) za to akurat to że ceny podstawowe są niższe jest sporym plusem... ale też mam umowę ;]
Swoją drogą minus to brak abo mniejszego niż 50zł...
ved
abo mniejszy niz 50zl IMHO racji bytu wiekszej nie ma, skoro istniejace pre paidy wlasciwie za to robia.

Dobrze robia, ze stawiaja na multimedialne telefony - opera mini naprawde sie przydaje:)

Kolorystyka mniam, ciekawe czy maja swoje menu, sadzac po telefonach powinno byl funkcjonalne...
Spass
Ta ich strona (główna) wygląda jak reklama prezerwatyw. Logo dziwne, ale nietuzinkowe. A komóreczki bardzo fajne, w jedynym słusznym kolorze. Orientujecie się jak jest z zasięgiem w tej sieci? No i moim zdaniem powinni jednak wprowadzić mniejszy abonament, zwiększyłoby to ich konkurencyjność na rynku.
psota
Zasięg jest taki jak w plusie(roaming krajowy).
Lwiczek
QUOTE
abo mniejszy niz 50zl IMHO racji bytu wiekszej nie ma, skoro istniejace pre paidy wlasciwie za to robia.


Ja jestem wygodny - mam abo w którym mam kwote do wygadania... jak przekrocze to nie muszę się martwić żeby doładowanie kupić...
keeveek
jednak jak zauważyłem ta sieć chyba nie daje ŻADNYCH telefonów za 1 zł na kartę, a to już dość poważny mankament. Sieć w tym i przyszłych latach raczej czekają straty, ale stać ich na to

Spass: na moje to wygląda jak reklama penis enlargementu, ale z tego co wiem to ponoć jest noworodek
ZenitH
A czy Ta cała sieć PLAY jest jakoś zwiazana z polskimi Operatorami czy jest to oddzielny operator??(Np heyah jest zwiazana z ERA itd.) Iczy jest to nowa polska sieć, czy zaistniała ona w jakimś innym państwie
Lwiczek
~25% netia, ~25% germanos i ~50% (wiekszosciowo) islandzki novator.

@keeveek: a która sieć daje Ci telefony na kartę za złotówkę? zetafony z pomarańczy i tak wymagają podpisania umowy...
keeveek
podpisania umowy tak.. ale dokładnie tyle ile płacisz za każde doładowanie masz do wykorzystania na rozmowy i smsy według normalnych stawek i do wszystkich sieci, więc nie rozumiem co Ci w takim rozwiązaniu nie pasuje
Lwiczek
łał... teraz mam w abo tak że tyle ile płacę też mam do wykorzystania na rozmowy/sms czy co tam chce (też mnie irytuje model x minut w abo) więc powiedz mi czym różni się takowy zetafon od normalnego abo? Podobny model funkcjonuje w play z tego co zauważyłem...
keeveek
może źle szukam, ale nie widzę nigdzie oferty w rodzaju MixPlus albo OrangeMix na stronie playmobile.. być może to ta prezerwatywa mnie zaślepia.. wink.gif

ale wydaje mi się, że w abonamencie było tak, że te złotówki można było wykorzystać tylko na określone rzeczy, a nie na dowolne, ale od "moich czasów" może się coś zmieniło
Lwiczek
Mam Jedna Ideę i kwotę deklarowaną można wykorzystać na co się kce ;]
raben
Sorka ale widzę, że zamiast słusznej dyskusji na temat wtyczki (skryptu sms) do tej sieci zrobił sie du...ży OT... Proponuje zamknąć temat tongue.gif
keeveek
bo skryptu i tak nikt nie napisze
zhvir
zamiast zamykać proponuję przenieść wszystko poza pierwszymi swoma postami do hp
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.