Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: era
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Puma
Jak zrobić żeby mi przysyłali codziennie hasło mailem ?

Jestem zarejestrowane i ... ni cholery mi nie przysyłają haseł :cry:
gilek
to chyba tylko w tlenie przysyłają, żebyś mógł wysyłać sms'y a tak to jedno powinno wystarczyć... przynajmniej u mnie tak jest...
Puma
Codziennie zmieniają hasło i teoretycznie powinni je przysyłać, zarejestrowałem się na adres e-mail.
UNK
Puma wchodzis na strone piszesz maila wysylaja Ci haslo ktore przez jeden dzien dziala i nastepengo dnia trzeba zrobic to samo, oni nie przysylaja codziennie hasla tylko dopiero po "zarejestrowaniu" na bramce
Puma
dzisiaj przysłali mi hasła z trzech dni, dwa zaległe i na dziś sad.gif a logowałem się codziennie.
misiu98
to wina ich systemu mailingowego. nieraz potrafię dostać hasło po północy, kiedy już dawno jest nieaktualne. W sumie lepiej się wykosztować i wysłać tego sms-a pod 7... i mieć jedno hasło forever. To przynajmniej zawsze działa wink.gif
Lukas77
No tak, ale są jeszcze niedobitki ludzi, którzy nie posiadają tel. kom.
Puma
QUOTE(Lukas77)
No tak, ale są jeszcze niedobitki ludzi, którzy nie posiadają tel. kom.


Właśnie, i niestety ja do takich się zaliczam :cry: A wysyłać płatne sms to mi się nie uśmiecha, wysyłam 5-15 dziennie więc koszt jest ... no właśnie.
Olórin
wyslanie sms'a zeby sie zarejstrowac na erze omnix kosztuje tyle co zwykly sms smile.gif
shw
i wysyla sie go tylko raz - dostaje sie haslo i po problemie - nawet mozna je sobie zmienic i dziala 'forever' (a tak naprawde do momentu jak nie pomylisz sie 3 razy w jego wpisywaniu - wtedy znowu trzeba wyslac smsa z prosba o wygenerowanie hasla)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.