Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K. nie laczy ? ;/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
foxtwo
dziwne, ale od wczorajszego wieczoru K. nie kce mi sie polaczyc z serwerem GG, podcza gdy gadulec laczy sie bezproblemowo... wy tesh cos takiego macie ?
Aule
Ja tak nie mam. Owszem, łączy sie dużo dłużej niż gg, ale sie łączy.
shw
mi sie laczy normalnie..
hao
Wyłączcie logowanie po SSL
foxtwo
QUOTE(hao)
Wyłączcie logowanie po SSL

w tym problem ze wczesniej wszystko dzialalo bardzo dobrze... :?
a jak jush o tym mowa... jak wylaczyc to SSL ? :wink:
shw
to juz zalezy od serwow gg - jezeli bylo mozliwe polaczenie przez ssl to laczyl - widocznie znowu cos spierdolili (as usual)

wylaczenie ssl: konfiguracja -> GG -> {odznacz} szyfruj polaczenie, jesli to mozliwe [kontrolka przy liscie serwerow]
foxtwo
QUOTE(shw)
wylaczenie ssl: konfiguracja -> GG -> {odznacz} szyfruj polaczenie, jesli to mozliwe  [kontrolka przy liscie serwerow]

cholera... bylo caly czas wylaczone sad.gif
MBABELEK
Spróbuj wylaczyć kilka serwerów GG.... USTAWIENIA / GG i na samym dole przeczytaj instrukcje przed listą serwerów dodaj ! (wykrzyknik) a tylko ten 217.17.41.85 pozostaw nienaruszony. Pominno łączyć w mig laugh.gif
foxtwo
QUOTE(MBABELEK)
Spróbuj wylaczyć kilka serwerów GG.... USTAWIENIA / GG  i na samym dole przeczytaj instrukcje  przed listą serwerów dodaj ! (wykrzyknik) a tylko  ten  217.17.41.85  pozostaw nienaruszony. Pominno łączyć w mig  laugh.gif

nic :cry: :!: nie wiem co jest nie tak... na nowo zainstalowalem K. i nic... probowalem wylaczac wtyczki - bez sqtq. nie mam pojecia co sie moglo zjeb*** :!: FUCK :!:
hao
Sprawdź swój numerek i hasło na GG, bo Konnekt niestety nie informuje o powodzie nie łączenia...
Aule
Spotkałem już sie z taimi przypadkami, gdy k sie nie łączył a inne komunikatory tak. Sam sprawdzałem ustawienia nawet, ale to też nie pomagało.
hao
Starsze wersje miały problemy z łączeniem... Generalnie w takich przypadkach proszę o plik konnekt.log z katalogu konnekt\logs...

Najlepiej włączyć Konnekta, spróbować się połączyć, gdy nie połączy od razu zamknąć program i wysłać do mnie konnekt.log (konnekt.log tworzony jest dopiero po pełnym zamknięciu, podczas działania, lub po "złym" zamknięciu aktualny log znajduje się w konnekt-live#.log)
foxtwo
QUOTE(hao)
Sprawdź swój numerek i hasło na GG, bo Konnekt niestety nie informuje o powodzie nie łączenia...

nom i hao rozwiales wszystkie moje watpliwosci... zapomnialem ze musialem zmienic haslo w GG... nie zrobilem tego w konnekcie :? Wszystko jest jush G... THX 8)
pienio
hehe! smieszne! biggrin.gif
Olórin
niemniej jest to bug wymagajacy poprawienia, K powinien informowac o podaniu zlego hasla
case
QUOTE(pienio)
hehe! smieszne! biggrin.gif

nie smiej sie dziatku z czyjegos wypadku... tongue.gif
pienio
QUOTE(case)
QUOTE(pienio)
hehe! smieszne! biggrin.gif

nie smiej sie dziatku z czyjegos wypadku... tongue.gif

alez ucze sie takze na czyis bledach smile.gif
ale co do tego ze wyswietlac powinien, to nie ma watpliwosci..
shw
tyle, ze to juz zalezy od libgadu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.