Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kalendarz...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
misiu98
Moja propozycja do wtyczek: kalendarzyk. Taka prosta przypominajka o datach które sobie wpisaliśmy. Jakieś okienko albo ikonka w Tray-u ? Co prawda jest coś podobnego w K.Bot-cie, ale nie wszyscy Go używają...
Puma
bardzo ciekawa propozycja, jestem ZA 8)
vojtek
Ja tez jestem za (chociaz to niewiele z komunikatorem ma wspolnego wink.gif). Jednakze w tym miejscu chcialbym zaproponowac cos innego. W konnekcie mozna wpisac date urodzenia naszego 'kontaktu' - moze zrobic taka opcje przypominania o urodzinach danej osoby, np. dzien przed urodzinami. IMHO bardzo fajne by takie cos bylo, a pracy to chyba niewiiele kosztuje..
Aule
Mi też sie ten pomysł podoba. Kalendarz przypominałby o urodzinach, zapisanych w danych osoby i mógłby zmieniać ikonke na np tort biggrin.gif
Sahasrara
Uważam że jest więcej ważniejszych rzeczy którym bardziej warto poświęcić czas...
case
QUOTE(Sahasrara)
Uważam że jest więcej ważniejszych rzeczy którym bardziej warto poświęcić czas...

ja rowniez... nie neguje przydatnosci, ale priorytet wydaje mi sie dosc niski
misiu98
QUOTE(vojtek)
(chociaz to niewiele z komunikatorem ma wspolnego wink.gif)

pewnie, że niewiele. zupełnie jak email checker :oops: :roll:


QUOTE(vojtek)
W konnekcie mozna wpisac date urodzenia naszego 'kontaktu' - moze zrobic taka opcje przypominania o urodzinach danej osoby, np. dzien przed urodzinami.


to jest dobry pomysł. przy czym chodziło mi także o możliwość zdefiniowania dat niezależnie od urodzin wpisanych w kontaktach wink.gif[/b]
shw
QUOTE(case)
QUOTE(Sahasrara)
Uważam że jest więcej ważniejszych rzeczy którym bardziej warto poświęcić czas...

ja rowniez... nie neguje przydatnosci, ale priorytet wydaje mi sie dosc niski

ale wy dziwni jestescie - myslicie hao-nicznie (znaczy, ze hao to ma zrobic smile.gif). moze jednak jest tak, ze jest ktos to potrafilny zrobic taki kalendarz, a nie cos co jest o wyzszym priorytecie...
Aule
QUOTE
ale wy dziwni jestescie - myslicie hao-nicznie (znaczy, ze hao to ma zrobic )


Mi nie chodzi o to, żeby żeby Hao to robił. To jest forum "propozycje". Według mnie jest ono dla wszystkich piszących wtyczki, nie tylko dla Hao. tongue.gif
case
QUOTE(shw)
QUOTE(case)
QUOTE(Sahasrara)
Uważam że jest więcej ważniejszych rzeczy którym bardziej warto poświęcić czas...

ja rowniez... nie neguje przydatnosci, ale priorytet wydaje mi sie dosc niski

ale wy dziwni jestescie - myslicie hao-nicznie (znaczy, ze hao to ma zrobic smile.gif). moze jednak jest tak, ze jest ktos to potrafilny zrobic taki kalendarz, a nie cos co jest o wyzszym priorytecie...

przepraszam... masz racje, z reszta az roi sie od chetnych... :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.