Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: haslo GG - brak obrazka?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
noobek
witam,
zapomnialem zupelnie haslo do GG. w sumie tez juz chyba nawet maila nie mam pod ktorym bylo haslo :/
pomimo tego jak kilkam na przypomnij haslo w ustawieniach pojawia mi sie okienko abym podal maila, nastepnie drugie, zebym wpisal kod z obrazka. ale obrazek sie nie pojawia ://
czy wie ktos moze jak odzyskac haslo do gg, czy moze jest jakis plik, w ktorym to wszystko jest zapisane? pozdrawiam i z gory dzieki smile.gif
jiobel.
Spod oryginalnego klienta się da.
noobek
tak, tylko spod orygninalnego klienta (gg) musoialbym sie zalogowac, a ja nie znamy mojego hasla... :/
wiec jakas inna rada? np. czy jest plik z haslami? tongue.gif
stivo
Jeśli masz oryginalnego klienta z zapamiętanym w nim hasłem, to udałoby się je odzyskać..
noobek
chyba logiczne, ze korzystam z konnekta i GG nie mam...
znalazla by sie jeszcze jakas inna rada?

edycja_
w konnekcie sa widoczne gwiazdki, odczytalem bez problemu programem i po sprawie smile.gif
sorrki za problem, pozdrawiam
finek
no dobra on ma haslo ale problem z obrazkiem nie zniknal. drodzy tworcy, zrobcie cos z tym wink.gif
Orion90
Z tego co wiem to było już mówione kilka razy, że problem z obrazkiem
NIE zostanie naprawiony. Konto można stworzy spod oryginalnego kilenta i po sprawie. tongue.gif
Spass
Jeśli chodzi o tworzenie konta, to nie trzeba instalować Gadu-Gadu. Wystarczy zarejestrować nowy numer na stronie register.gadu-gadu.pl/reg.html.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.